Рейтинг компаний
Рейтинг сайтов
Цены по типам окон
Расчет цены на окна
Расчет прочности окон
Расчет энергоэффективности

Іновативнi новi та традицiйнi системи “Alumil” на ринку України: прогресивнi розробки та стабiльна якiсть

Страница 1 из 2
2447
Компанія “Alumil”, заснована 1978 року в Греції, сьогодні є одним з лідерів світового ринку з продажу алюмінієвих будівельних систем.

Ще в 2000 році на українському ринку алюмінію з’явилося дочірнє підприємство ТОВ “Алюміл-Україна, ЛТД” .

Підприємницька політика фірми, яка базується на засадах цілісного системного підходу до розробки та впровадження продукції, що послідовно здійснюється компанією, дозволила ТОВ “Алюміл-Україна, ЛТД” за короткий проміжок часу опанувати ринок України і ознайомити вітчизняних виробників з широким спектром систем “Alumil”.
ТОВ “Алюміл-Україна, ЛТД” було ретельно вивчено попит українського ринку на запропоновану продукцію і у вересні 2003 року відкрито склад у м. Дніпропетровську. Метою створення складу компанії є розширення кола замовників і підвищення рівня якості обслуговування клієнтів. Не випадковим було й місце розташування складу: тепер усі оператори найбільших промислових регіонів України зможуть за найкоротший проміжок часу отримати необхідні системи з усього спектра продукції, представленої на складі. Новий склад у Дніпропетровську — це ще й чудова можливість користуватися найширшим асортиментом продукції європейської якості, яка відповідає загальноприйнятим світовим стандартам. Крім того, асортимент постійно збільшується за рахунок нових сучасних розробок компанії “Alumil”. Спеціалісти конструкторського відділу допоможуть замовнику вирішити питання щодо виконання вузлів та конструкторських рішень у матеріалі.
Серед профілів фасадних і віконно-дверних систем представлені такі види продукції:
Фасадні системи
М6 Solar Thermo — класична стійково-ригельна система, яка призначена для зведення вертикальних і похилих фасадних стін. Систему можна використовувати для побудови зимових садів, зенітних ліхтарів, куполів, атріумів та інших складних архітектурних форм.
Поліамідний термоміст завширшки 25 мм забезпечує термоізоляцію системи категорії GROUP 2.1 (DIN 4108), який при застосуванні двокамерного склопакету робить можливим використання системи М6 в усіх кліматичних зонах України.

M3t Solar Semistructural Thermo — це тепла фасадна система напівструктурного скління, в якій забезпечується нежорстке з’єднання елементів, що заповнюються (“структурних панелей”), з несучим каркасом. Це забезпечує фасаду максимальну стійкість до впливу вітрових і сейсмічних навантажень.
Стулка структурної панелі має П-подібний термоміст 14 мм завширшки. Вузол приєднання ригеля до стійки в системі М3t забезпечує компенсацію температурних коливань горизонтальної осі фасадної стіни. Структурні панелі системи розроблені таким чином, що стулковий профіль панелі охоплює склопакет чи скло по периметру невеликим карнизом, забезпечуючи надійну та стабільну фіксацію без застосування структурних силіконів.
M4t Solar Structural Thermo.
Головною відмінністю системи M4t Solar Structural Thermo від M3t Solar Semistructural Thermo є алюмінієві компоненти фасаду, яких не видно зовні. В такий спосіб досягається ефект кристалічної, дзеркальної фасадної стіни.
Структурні панелі в системі M4t виготовляються шляхом приклеювання дзеркального скла чи склопакету до стулки панелі за допомогою спеціального силікону. При цьому передбачена й механічна підтримка склопакету, що забезпечує підвищену безпеку скління M4t.
Наявність декількох типів структурних стулок дозволяє використовувати як фасадне скло, так і склопакет до 32 мм завтовшки. Усі стулки структурної панелі системи M4t мають П-подібний поліамідний термоміст 14 мм завширшки, що забезпечує підвищений теплозахист цієї фасадної системи.

1 2 Следующая

Презентация
“Савiо” пропонує: якiсть, функцiональнiсть, дизайн
Презентация
Salamander: начнем год с преобразований
Презентация
Деревообрабатывающие фрезы
Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Библиотека
Объявления
Тендеры
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2019 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua