Рейтинг компаний
Рейтинг сайтов
Цены по типам окон
Расчет цены на окна
Расчет прочности окон
Расчет энергоэффективности

Огляд обладнання для профiлювання вiкон європейського стандарту

Страница 2 из 2

Як для серійного, так і для одиничного та малосерійного виробництва застосовують кутові віконні центри. Ці верстати являють собою два мультифрезерних верстата: шипорізний та поздовжно-фрезерний, що розташовані під прямим кутом один до одного. Особливістю даних верстатів є те, що вони цілком автоматизовані й на них можна здійснювати повну обробку вікна, не звертаючись за допомогою до інших верстатів. У мінімальній своїй комплектації кутові центри вимагають здійснення переналагодження при переході з обробки внутрішніх профілів на зовнішні (наприклад, кутовий віконний центр F 4, SAC, Італія), при цьому час заміни інструмента складає приблизно 20 хвилин.

Усі цикли роботи кутових центрів стосуються основних восьми: торцювання, подвійне торцювання, зашиповка, внутрішнє профілювання, одностороння і двостороння зашиповка й поздовжне профілювання, зовнішнє профілювання, виготовлення непрямокутних віконних блоків. При обробці деталь автоматично передається від зашиповки на повздовжне профілювання. Налагодження інструмента здійснюється за допомогою числового програмного управління, яке практично не має збоїв у роботі, а автоматична діагностика постійно здійснює введення в дію поновлювальної програми. Кутові віконні центри можна використовувати як окремо, так і в поєднанні з іншими верстатами, що дозволяє збільшити виробництво до 60 вікон за зміну.
При виготовленні вікон несправедливо обходять увагою чотиристоронні верстати, незамінні на початковій стадії виготовлення вікна. Верстати цього класу (наприклад, Т90, Martin і чотиристоронні поздовжно-фрезерні верстати фірми Chang Iron, Тайвань) призначені для поздовжнього профілювання. Без використання допоміжного обладнання вони не дозволяють виробити вікно повністю, але завдяки своїй універсальності суттєво можуть збільшити продуктивність.
На чотиристоронніх верстатах одночасно можна здійснити калібрування бруса за розміром, отримати штапик, а також виробити внутрішній профіль вікна з можливістю отримання штапика й калібрувати за один підхід. Спеціальна модель верстата фірми Chang Iron оснащена вертикальними шпинделями з максимальним діаметром інструмента 300 мм. Такий верстат може обробляти заготовку одночасно з двох сторін, нарізаючи внутрішній і зовнішній профіль вікна. У сукупності з шипорізним верстатом він дозволяє виробляти вікна у великій кількості.
Для масового виробництва вікон можна використовувати спеціальний чотиристоронній фрезерний верстат фірми Chang Iron та двосторонній шипорізний верстат. Продуктивність двостороннього шипорізного верстата при подачі 5 м/хв складає 15 заготовок. Налагодження верстата здійснюється цілком автоматично, за допомогою програмного забезпечення.
При купівлі верстата слід врахувати як теперішні потреби виробництва, так і перспективи його розвитку. Компанія “Днепро” пропонує широкий вибір обладнання, яке може оптимально вирішити проблеми як великих підприємств, так і середніх фірм. Фахівці компанії допоможуть правильно підібрати, встановити й налагодити обладнання, розробити технологію, своєчасно забезпечити надійною сервісною підтримкою протягом усього часу співпраці, допоможуть у навчанні персоналу.

Інженерно-технічний відділ “Днепро”

Предыдущая 1 2

Презентация
Виробнича фiрма “Барвiнок”: гарантiя, якiсть, надiйнiсть
Презентация
Обладнання вiд “Балкан-Україна”
Презентация
Профiлi системи aluplast
Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Библиотека
Объявления
Тендеры
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2018 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua