Salamander: розпочнемо рiк iз перетворень

Страница 2 из 2

clear="all">

Система Design iD

Дверні системи “Salamander”, як і віконні профілі, характеризуються високим стандартом якості та творчим підходом до дизайну. Додатковим гарантом надійності та безпеки є замкнене армування.
Особливу увагу приділено протизламним характеристикам: з цією метою фурнітурний паз у профілях системи iD збільшений до 20 мм, що дозволяє устатковувати конструкції замками, які відповідають сучасним вимогам безпеки, і системою потрійного затвора.
Система “Design iD” може бути укомплектована шторними віконницями різних конфігурацій, а також додатковими комплектуючими та віконними профільними системами “Salamander”.


Комбінація рами системи 2D і стулки 3D

- Товщина зовнішніх стінок основних профілів не менше 3 мм, що забезпечує кращу міцність зварного шву та високі статичні показникі.
- Завдяки наявності в камері водозбирання похилої площини, колектора та 4-мм затвору забезпечується швидке видалення дощової води й конденсату з фальца рами/стулки навіть під час зливи, причому вода завдяки греблі не просочується під штапик навіть при відкритому положенні стулки.
- Металеві підсилювачі не стикаються зі стінками підсилювальної камери завдяки спеціальним виступам на стінках камери, що зменшує втрати тепла по стінках підсилювача та збільшує тепловий опір профілю.
- Напівкругла канавка-колектор у фальці рами/стулки полегшує позиціонування фрези під час фрезування дренажних пазів, що знижує ризик ушкодження підсилювальної камери.
- Підсилювальні приливки у стінці рами на місці кріплення фурнітурних петель на порядок покращують показники з відривної міцності, що підтверджене випробуваннями незалежного Інституту в Розенхаймі.
- Відступ осі кріплення фурнітури у стулці складає 13 мм відносно краю рами, що відповідає сучасним стандартам і дозволяє використовувати міцніші запірні планки.
- Збільшена до 76 мм монтажна ширина рами гарантує захист віконних косяків від промерзання в суворих умовах нашого клімату.
- Товщина заскління до 48 мм при монтажній ширині 76 мм без використання додаткових розширювальних елементів.
- Ударна стійкість при мінусовій температурі: 10 із 10 зразків при —30°С без ушкоджень.
- Однакове армування для основних рам і стулок усіх систем, можливість використання замкненого армування в конструкціях із підвищеними вимогами до статики.
- Відведення води і вентиляція фальца стулки системи 3D здійснюється через ізольовану порожнину в рамі, завдяки чому основна частина рами захищена від впливів зовнішнього повітря, що збільшує термін служби фурнітури та підвищує загальний опір теплопередачі вікна в цілому.

Наступним кроком компанії у 2004 році стане реалізація комплексної програми щодо роботи з партнерами в Україні, що включає проведення семінарів, круглих столів та інших заходів для теперішніх і майбутніх переробників профілю Salamander. Це дозволить більш якісно організувати роботу з покупцями готових виробів і сприятиме комплексному задоволенню потреб кінцевого споживача продукції з металопластика.

Представництво компанії “SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH”
в країнах СНД і Балтії

Предыдущая 1 2

Деревообробнi фрези
Презентация
Фасаднi та вiконнi конструкцiї з металопластика та алюмiнiю вiд “Мегасистем”
Презентация
Презентация
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Утепление фасадов
Монтаж пластиковых окон
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2016 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua