Заповнення дверні - нестандартні рішення, для ваших металопластикових дверей

Страница 2 из 3

Найбільш цікавою технологією, у співвідношенні – ціна–якість є технологія термообробки - випресовування візерунків на спеціальних пресах, у листах полівінілхлориду, з наступним склеюванням, методом холодного пресування, що досить серйозно зменшує затрати на виготовлення заповнень, при цьому якість залишається на високому рівні, тому що, листи випресовані на матрицях взагалі не різняться між собою – всі вони точно повторюють контури матриці, це дає змогу зменшити не тільки вплив людського фактору, але й зменшити виробничі затрати. Ця технологія не нова, вперше вона була поставлена на виробництво у Великобританії, і вже кілька десятиліть успішно використовується для виробництва заповнень дверних, які є надто популярними на Британських островах.

Саме за такою технологією виготовляються заповнення дверні українським підприємством Медіа-Пласт Україна єдиним на Україні підприємством-виробником подібної продукції. Медіа-Пласт Україна, було створено в 2001 році, колективом амбітних фахівців, що дозволило в короткі терміни, не тільки налагодити технологію, виготовити якісний, високотехнологічний продукт, але й зарекомендувати себе на ринку, як надійний партнер, що дуже важливо при дотриманні термінів виконання будівельних робіт для кінцевого споживача. З кожним роком асортимент моделей заповнень та вітражів, які застосовуються при їх виготовленні, розширюється, - завдяки дизайнерським розробкам, більшість моделей відповідають різним стилям, що дозволяє гармонійно підібрати панель на будь-який смак. Але на досягнутому зупинятися в плани молодого колективу не входить, вже зараз розробляються нові види моделей заповнень та вітражів, тестуються нові листи - екструдовані (тобто вклеєні під температурою в масив листа, що дає змогу зменшити вплив температури на виріб) декоративними плівками, удосконалюються всі стадії технологічних процесів. З кожним роком обсяг виготовленої продукції збільшується, що свідчить про добру динаміку росту всього ринку металопластикових конструкцій, і зокрема, ріст зацікавленості до дверей із заповненнями дверними, що в котеджному будівництві (парадні двері, задні, в напівпідвал, до сауни, балконні, до гаражу тощо) досить часто виявляються безальтернативними.

Заповнення виготовлені із листів екструдованих декоративною плівкою RENOLIT
Останнім часом, особливої популярності набувають заповнення виготовлені із листів екструдованих декоративною плівкою RENOLIT – золотистий дуб, махаон, і т.д. - саме такою, ламіновані профілі різних систем з яких виготовляють металопластикові двері, і при монтажі заповнень у двері ні на йоту не будуть відрізнятися кольром одне від одного.

Найбільш переконливим аргументом при виборі – склопакет чи заповнення дверні, є не тільки, суттєві переваги у широкому асортименті та зовнішньому вигляді, саме заповнень дверних, але досить переконливими, є їх теплоізоляційні властивості, що в часи необхідності енергозбереження, набуває нового змісту, завдяки застосуванню при їх виготовленні листів пінополістиролу екструдованого виробництва німецького концерну BASF, товщиною всього 20 мм, забезпечується відмінна теплоізоляція, що по своїм характеристикам замінює 70 см цегляної стіни, коефіцієнт проникнення тепла складає U = 1,18 W/m2K, для забезпечення стійкості до атмосферних впливів (дощ, сонце , мороз, різкі перепади температур) з зовнішніх сторін заповнення дверного (сендвіч-панелі) застосовуються сертифіковані полівінілхлоридні (ПВХ) листи, виробництва відомих німецьких фірм SIMONA, VEKA товщиною 1.5 мм формовані методом термопресування на спеціальних пресах, власне для випресовування візерунків, що в кінцевому результаті вирізнятимуть Ваші двері від інших, довершеним дизайном.

Предыдущая 1 2 3 Следующая

О качестве герметиков и монтажной пены
Материалы
Непосредственное остекление: будущее конструкции окна
Новые технологии
Устранён ещё один мостик холода !
Технические решения
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua