Giesse розширив серію Champion Plus для алюмінієвих розсувних систем

Дарина Чабан 26 января 2026 г. в 20:23

Giesse SpA оголосила про вихід двох нових версій багатоточкових замків Champion Plus для алюмінієвих розсувних дверей. Про це компанія повідомила у межах оновлення асортименту фурнітури для профілів з різом 45°.

Нові модифікації орієнтовані на різні умови експлуатації. Champion Plus 0-180 призначений для прихованих розсувних дверей і дозволяє відкривати стулку завдяки механізму повороту ручки на 180°. Така конструкція підходить для систем із полотнами, що заїжджають у стіну, і спрощує користування великими отворами.

Друга версія Stainless Steel Champion Plus отримала шток із нержавіючої сталі AISI 304. Виріб розрахований на використання у зовнішніх середовищах або зонах з підвищеним впливом вологи та атмосферних чинників. Замок демонструє високі показники корозійної стійкості відповідно до стандарту EN 1670.

Обидві новинки зберігають ключові характеристики серії Champion Plus. Система підтримує від однієї до трьох точок замикання, витримує навантаження до 200 кг на кожну точку.

Читайте також: Winkhaus представив нову програму розсувної фурнітури для балконних та терасних дверей.

Последние новости раздела