Гаржные, промышленные, панорамные, откатные

Гаржные, промышленные, панорамные, откатные

Львов
Артикул:
21461
Подраздел:
Ворота
Оценка:
цена договорная
Продавец:
Triumph, Львов
Тел.:
Показать телефон
Моб.:
Показать телефон
 
Заказать звонок
- Гаражні ворота;
- Панорамні ворота – забезпечують огляд внутрішнього інтер’єру приміщення, природне освітлення і являються ідеальним рішенням для автосалонів, станцій технічного обслуговування, пожежних частин, авто мийок та ін.
- Швидкісні – такі ворота не лише забезпечать безперешкодний рух транспортних потоків і зберігання необхідних кліматичних умов на підприємстві, але і значно знизить енергетичні затрати.
- В’їзні (відкатні) – для дачі чи промислового призначення, поєднують в собі традиційно високу якість та новітні технології. Більш ніж 20 варіантів заповнення полотна воріт, алюмінієвим профілем суцільного або розрідженого наповнювача, сандвіч – панеллю товщиною 45 мм, ролетним профілем, листовим матеріалом (профлистом, дерев’яною дошкою). Основні елементи конструкції воріт виготовляються з алюмінієвого профілю, який покрашений полімером, що захищає від атмосферних опадів.
- В’їзні (розпашні) – можливі варіанти з суцільним, розрідженим та комбінованим наповнювачем полотна воріт. Варіанти: накладний на отвір (відкривається в двір), вмонтований в отвір (відкривання як на вулицю, так і в двір).
Обновление: 06.11.2012
Добавлено: 06.11.2012
Идентификатор: 21461
Что вы думаете об этом товаре или услуге?
 Оцените товар первым
E-Mail:
следить за ответами
Еще товары и услуги от компании Triumph
Просмотреть весь прайс-лист компании Triumph - 6 позиций
Другие предложения товаров и услуг
Товары и услуги в других регионах