Фiлософiя та маркетингова полiтика фiрми КВЕ Fenstersysteme

сторінка 2 з 2

Більше 1000 фірм у Німеччині та за її кордонами засвоїли виробництво віконних огороджувальних конструкцій із профілю та за технологією фірми КВЕ

Не секрет, що кожний з нас більш охоче прислухається до думки сусіда, ніж до витонченої, але часом нав’язливої реклами. Популярність того чи іншого товару чи продукції є найбільш об’єктивною їх рисою, яку, проте, найважче здобути. Компанія КВЕ — незмінний лідер вподобань споживачів у номінації “Народне визнання”.
Користуватися довірою людей — прерогатива надійних та сильних компаній, які називають “брендами”. Купити продукцію бренда — завжди приємно, бо, не витративши “зайвих” грошей, можна придбати перевірений часом якісний товар.

 

Одним із найважливіших чинників успішного розвитку віконних систем КВЕ є їх уніфікація, завдяки чому забезпечується сумісність усіх пропонованих компонентів, чи то елементи посилення конструкції, засклення, чи прив’язки і сполучення до будівельного об’єкту. Така уніфікація дозволяє споживачу, мінімізуючи кількість системних вузлів і власні витрати, реалізовувати максимум конструкцій і типів вікон. Результатом багаторічних досліджень стало створення численних віконних та дверних систем на базі багатокамерного профілю, що охоплюють найрізноманітніші потреби ринку і надають архітекторам і будівельникам широкий вибір для оформлення фасадів.
Раціональна концепція асортименту профілю КВЕ створює дуже гнучку, доступну і легку в експлуатації програму. Системи КВЕ взаємозамінюються по армуючому профілю, зливу конденсату, заскленню, з’єднувальним, розширювальним профілям, відливам тощо. Простіше кажучи, усе, що є в програмі постачання КВЕ, можна з’єднати між собою чи то механічним способом, чи то зварюванням.

Уніфікація віконних систем КВЕ забезпечує сумісність усіх пропонованих компонентів, чи то елементи посилення конструкції, засклення, чи прив’язки
і сполучення до будівельного об’єкту

Фірма КВЕ свідомо утримує в суворих рамках оптимальний асортимент продукції. Але інновації, що дозволяють іти в ногу з часом і задовольняти високі вимоги сучасного споживача, — це щоденна робота всіх підрозділів компанії, відповідно, асортимент продукції КВЕ постійно поповнюється і в кооперації з партнерами впроваджується у виробництво.

При технологічній простоті операцій під час виготовлення вікон із металопластику (різання профілю, зварювання, зачистка швів, монтаж склопакетів і фурнітури) архітектурні можливості профільних систем КВЕ є дуже широкими: можна створювати вікна трикутні чи аркові, вітражі чи маленькі віконечка. Легко виконується еркер (прямокутний чи під різними кутами), кіоск, павільйон.
Системи КВЕ дозволяють використовувати будь-який з можливих способів відкривання вікон: відкидні, поворотно-відкидні, розсувні, “гармошки” тощо.
Багатокамерні профілі забезпечують високий тепло- та шумозахист і здатні витримувати необхідне зливове й статичне навантаження.
Нові розробки в конструкції самого профілю дозволяють застосувати ще більш потужну протизламну фурнітуру, що у поєднанні зі склопакетом підвищеної безпеки надійно захищає від проникнення ззовні.

Гама кольорових профілів складається з чотирьох десятків кольорів для будь-яких інтер’єрів та екстер’єрів

Гама кольорових профілів, що складається з чотирьох десятків кольорів на будь-який смак і для будь-яких інтер’єрів та екстер’єрів, дозволяє споживачам реалізовувати ідеї без жодних обмежень. Поряд із основним, білим кольором, профілі для віконних та дверних блоків із зовнішнім ущільненням і комплекти для вхідних дверей випускаються в таких тонах: гладкий коричневий, білий під старину (“антик”), зелений, блакитний та червоний, а також з імітацією текстури темного, світлого та натурального дуба або червоного дерева. Отримати їх можна зі складу в Києві. За бажанням замовника можуть бути виготовлені також профілі будь-яких інших кольорів.

Попередня 1 2

Комерційна пропозиція
Foris — вiкна, вiдмiннi вiд iнших Спiвпраця з Клiєнтами на засадах партнерства
Комерційна пропозиція
ФІМТЕК — Ваш партнер при рацiональному виробництвi вiкон
Комерційна пропозиція
Профiль “Європа-2001”: поєднання цiни i якостi
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua