Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності

Глас Альянс ТМ BRAVO GLASS

Сімферополь
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 652 489 366
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 652 489 366
  • Профіль компанії
  • Надійність
Опис

Глас Альянс ТМ BRAVO GLASS

Шановні колеги,
Любі друзі!

«Головне - всередині!» - Стверджують професіонали, наші постійні клієнти. Історія "Bravo Glass" це більше 5 млн кв. м склопакетів, виготовлених з наших комплекту-чих, якість яких вже не потребує доказів. Це історія розвитку та успіху бізнесу наших клієнтів.

Наша компанія дотримується баланс між новими ідеями і накопиченими знаннями, що робить співпрацю з нами максимально ефективним і комфортним. "Bravo Glass" комплектує Ваш успіх!

Довірена особа Вашого успіху - "Bravo Glass".

Продукція AluPro і Анкор, яку ми представляємо, виробляється на найсучаснішому обладнанні з використанням новітніх технологій і відповідає світовим стандартам. Постійну високу якість дистанційних рамок забезпечується завдяки використанню професійної лінії накочування заточування і високочастотного зварювального устаткування.

Молекулярне сито) - Magic Pro, Grace Davison. Вологопоглинач, без перебільшення, можна назвати серцем склопакета. Сито забезпечує високу абсорбційну і вологопоглинаючу здатність, значно збільшує тривалість термінів служби склопакета.

Сито під торговою маркою "Magic Pro" завоювало провідне місце на ринку України серед вологопоглиначів, використовуваних у виробництві вікон і дверей, як продукт, який гарантує якість.

По складу сито є алюміносілікатом кристалічним з в'яжучими матеріалами і відсутністю небезпечних компонентів.

Блоки ізолюючого скла (склопакети), заповнені молекулярним ситом, мають дуже низьку точку роси протягом дуже довгого часу, що дозволяє мінімізувати відхилення скла і небезпека його розбиття. Завдяки розмірам пор 3 А (ангстрема), молекулярне сито не поглинає ні повітря, ні газів, таких як аргон або SF6, і тому рекомендується для всіх ізолюючих скляних блоків (склопакетів), заповнених повітрям або газом.

Продукт постійно проходить контроль якості в лабораторії і відповідає всім технічним вимогам. При використанні продукт безпечний і не робить ніяких шкідливих впливів.
Для первинної герметизації наша компанія пропонує використовувати бутил Butylver (Fenzi) - герметик одностороннього нанесення, абсолютно нерозчинний, спеціально розроблений для внутрішньої ізоляції (першого бар'єру) склопакета. Відрізняється мінімальним ступенем проникнення водяної пари, опір старінню і відмінною адгезійною здатністю при зчепленні зі склом і алюмінієм. Також в асортименті нашої компанії є бутилова стрічка, клейка стрічка і дистанційна рамка з нанесеним на неї бутилом, які також використовують для первинної герметизації.Для вторинної герметизації ми рекомендуємо двокомпонентний полісульфід Thiover A + B (Fenzi), однокомпонентний герметик Hot Melt ( "гаряча смола", Fenzi) і силікон Den Braven. Дані герметики не містять розчинників, проте професіонали віддають перевагу двокомпонентним полісульфіду, які при використанні змішуються в певних пропорціях, мають високу адгезію при взаємодії зі склом і алюмінієм.

На сьогоднішній день існує безліч сендвіч панелей з самим різним покриттям і структурою серцеподібного шару. Теплозахист, захист від холоду, звукоізоляція і захист від пролому - ось основні вимоги, що пред'являються до шаруватих панелей. Наша компанія пропонує сендвіч панелі APS / FB товщиною 23мм і 24мм, оскільки саме вони є ідеальним доповненням в віконно-дверних конструкціях: оформлення вхідних дверей, парапетів, як віконних наповнювачів. Спеціальна лакування в поєднанні з вдалою геометрією паза без гострих країв гарантують довговічну естетику і задоволення продуктом. Як покривного шару можуть застосовуватися плити з різними поверхнями: пластик, алюміній, дерево, склоМи пропонуємо широкий асортимент монтажної піни нового покоління для використання професіоналами. Однокомпонентні поліуретанові піни Magic Pro відрізняються від інших тим, що, розширюючись, що не деформують рами і коробки, рівномірно заповнюючи щонайменші щілини і порожнини. Монтажні піни діляться на дві категорії: літні і зимові. Для якісної роботи важливо використовувати піну, відповідну сезону. Піна з позначкою Winter особливо добре підходить для роботи при низьких температурах: вона залишається еластичною, добре і швидко твердне. Вся піна сертифікована по ISO 9001.
Пропонуємо в асортименті:

ручки для ПВХ-конструкцій
петлі для ПВХ-конструкцій
Оновлення: 04.04.2006
Зареєстровано: 04.04.2006
Ідентифікатор: 2203
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/tmbravoglass
QR-код сторінки компанії Глас Альянс ТМ BRAVO GLASS
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Сімферополь
Популярність компанії
387 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 302

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua