ЕлДом

Организация ЕлДом

Производитель
Тернополь
Тел.:
Показать телефон
Моб.:
Показать телефон
Тел.:
Показать телефон
  • Надежность
  • Контакты
Профиль:
REHAU
Kurtoglu
Фурнитура:
ACCADO
GU
Оборудование:
ROTOX
Программное обеспечение:
KLAES
Описание

Организация ЕлДом

ЕлДом – провідна компанія в західному регіоні України, яка працює на ринку більше десяти років і займається виробництвом, продажем та монтажем металопластикових конструкцій. Серед асортименту продукції: вікна, двері, підвіконня, захисні ролети, протимоскітні сітки, відливи та дашки. Для більшого комфорту споживачів, компанія виготовляє і алюмінієві конструкції, які ідеально підходять для офісних перегородок, міжкімнатних дверей та виставкових вітрин.
Для споживачів, які цінують унікальність та неповторність власної оселі, компанія ЕлДом практикує виготовлення нестандартних конструкцій: арочні вікна та двері, розсувні системи, зимові сади, фасади, вітражі, конструкції з різними типами і видами склопакетів.
Турбота про клієнтів та забезпечення їх продукцією найвищої якості – головний критерій роботи працівників компанії ЕлДом.
Обновление: 02.09.2014
Зарегистрировано: 13.12.2011
Идентификатор: 15969
Отзывы о компании

Maryanna
Представители Эл-Дом во Львове: компания Vikoplast, сотрудники которой работают с металлоплавильным профилем REHAU уже 10 лет, предоставляют квалифицированные технические рекомендации по конструкциях, оказывают профессиональные услуги по восстановления оконных конструкций.
28 апр. 2014, 22:24
ОтветитьПожаловаться на спам
E-Mail:
следить за ответами
okna.ua/eldom-te
QR-код страницы компании ЕлДом
Ссылка для мобильных устройств
ЕлДом на карте
Центральный офис
Тернополь, ул.Стуса,1а 46000
Популярность компании
69 позиция в рейтинге сайтов
354 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 1 813