Комплексна пропозицiя компанiї ЄВРОФАСАД: постачання, навчання, обладнання, сервiс

1709
Активний розвиток в Україні будівельної галузі та віконного виробництва зумовив зростання кількості виробників вікон та постачальників профільних систем і фурнітури, що призвело до загострення конкурентної боротьби. Для того, щоб сьогодні успішно працювати в жорсткіших умовах, постачальники мають запропонувати партнерам не лише конкурентноспроможні ціни, але й широкий асортимент товарів на складі та професійний сервіс.

Складський асортимент

За три роки роботи на ринку України компанія ЄВРОФАСАД виросла з постачальника алюмінієвих профілів турецького виробництва у компанію, яка представляє на ринку повний асортимент матеріалів для виготовлення світлопрозорих конструкцій.
Запровадивши ідею створення максимальної зручності для виробника, який може отримати всі матеріли від одного постачальника, ЄВРОФАСАД намагається запропонувати профілі різних цінових категорій виробництва добре відомих європейських брендів або менш відомих, але тих, що вже себе зарекомендували на українському ринку. На даний час компанія може запропонувати зі своїх складів алюмінієві та металопластикові профілі й фурнітуру як мінімум трьох виробників у кожній групі товарів.

ЄВРОФАСАД пропонує зі складів
профілі європейських виробників
різних цінових категорій


Навчання та консультацiї
Важливим етапом розвитку пакету пропозицій компанії ЄВРОФАСАД є проведення консультацій та навчання бажаючих створити власне виробництво алюмінієвих і металопластикових конструкцій.
В активі компанії досвід створення для клієнта виробництв “з нуля”, починаючи з попередніх консультацій і закінчуючи випуском готового вікна. Враховуючи той факт, що ЄВРОФАСАД може запропонувати обладнання для виробництва вікон із ПВХ та алюмінію безпосередньо зі складу, проект зі створення власного виробництва, за наявністю в клієнта приміщення, можна реалізувати впродовж двох-трьох днів. Для зручності замовників створений сервісний центр із передпродажної підготовки та обслуговування обладнання.

Постачання обладнання
Одним з нових напрямків діяльності компанії ЄВРОФАСАД є постачання обладнання для виробництва склопакетів. У комплексі з постійною наявністю на складах хімії та комплектуючих для склопакетів від провідних європейських виробників ця пропозиція викликає значне зацікавлення у виробників вікон, які прагнуть організувати або модернізувати власне склопакетне виробництво.
Покупцеві пропонується обладнання для виготовлення склопакетів Royal Glass (Італія), HDT (Німеччина) і СМS (Туреччина).

Торгова мережа
Намагаючись бути ближче до своїх клієнтів, ЄВРОФАСАД розширює торгову мережу. На даний час успішно функціонують 17 представництв компанії в Україні та одне в Молдові. Всі представництва дотримуються єдиної цінової політики з єдиними товарними групами. До кінця 2005 року компанія планує відкрити представництво у кожній області.

Компанія ЄВРОФАСАД постачає
обладнання, хімію иа комплектуючі
для виробництва склопакетів


Найближчими планами ЄВРОФАСАДУ є створення сервісно-консультативної служби у регіонах в безпосередній близькості до виробника. Ця служба допомагатиме клієнтам компанії запускати нові цехи, а також вирішувати численні виробничі питання.

ЄВРОФАСАД


Система RODAN от DORMA —расширение границ возможного
Презентация
Алюмiнiєвi системи грецької фiрми “Alumil”
Презентация
Системи алюмiнiєвих профiлiв компанiї “Алюмiл-Україна”
Презентация
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua