Оcінній будівельний форум в Західній Україні

 1 971

Осінній будівельний форум

З 28 вересня по 1 жовтня у львівському палаці спорту «Україна» відбувся Осінній будівельний форум, що став продовженням другої половини ХХ ювілейного виставкового сезону серії «Галицькі Експозиції»®. Традиційно, в рамках Форуму пройшли кілька окремих виставкових заходів: ХХІІ Міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь», ІV Cпеціалізована виставка «Опалення», ІV Cпеціалізована виставка «Альтернативна енергетика» та ІV Cпеціалізована виставка «Опалювальна техніка на твердому паливі». Форум проводиться за підтримки Львівської ОДА, Української Будівельної Асоціації Асоціації Паливно-Енергетичного Комплексу Львівщини та Центру енергозбереження ЛьвівськогоЦНТЕІ.

Guleco

Незважаючи на затяжний кризовий стан в економіці, можна сміло відзначити актуальність та зацікавленість на Західній Україні до технологій сучасного будівництва, будівельних та оздоблювальних матеріалів, будівельних конструкцій, техніки та інструментів, сучасних систем водо-, газо- та енергопостачання, опалювальної техніки на різні види палива, вентиляціі та кондиціонування, систем енергозбереження тощо, що були представлені на Форумі.

ТзОВ Компанія СПЕЦПРОЕКТБУД

Загалом у Форумі взяли участь 100 виробничих та торгових фірм та організацій, зокрема учасники з Львівської Київської Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Житомирської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Чернівецької, Івано-Франківської областей, а також з Литви, Польщі, Словенії, Німеччини та Фінляндії.

ПП Техно-Симс

Цього року в експозиції виставки «БудЕКСПО-осінь» представлені не просто будівельні матеріали та обладнання, а комплексні рішення від вибору проекту до вибору матеріалів та устаткування. Зокрема, компанія «Сталдом Україна» (м. Дніпропетровськ) презентувала розроблену і втілену на будівельному ринку України свою унікально-нову технологію будівництва «Сталдом». Вперше на виставці представив свою продукцію та новинки виробництва ливарно- механічний завод «Ісполін» (Рівненська обл.), а ВАТ «КОМБІНАТБ УДІНДУСТРІЇ» (м. Київ) презентував нову лінію по виробництву труб. Офіційний та ексклюзивний представник в Україні італійського виробника газобалонного обладнання компанії M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment ТзОВ «ХКД-Трейд» (м. Харків) представив на виставці повний спектр продукції BRCGas Equipment .

Сталдом

Свою продукцію традиційно показували ТзОВ «Меркурій-Центр» (м.Львів) - постачальник будівельного риштування; ТОВ «КЕМА Україна» (м. Київ) - представництво словенської компанії KEMA Пуцонци та ПП «Джура Експрес» (м. Львів) - широкий асортимент лако-фарбової продукції та будівельних матеріалів. Повний асортимент інструментів для будівельних робіт, дому та саду презентували компанія «Beast Global Tool» з Польщі та ТзОВ «Інвол» (м. Львів). Також на виставці представлені надсучасні системи безпеки та відео нагляду від компанії «Професійні системи безпеки» та «Техно-Сімс» (м. Львів), що забезпечать безпеку дому та офісу.

В експозиції виставок «Опалення» та «Опалювальна техніка на твердому паливі» відвідувачі змогли знайти багато оптимальних рішеньу сфері новітніх технологій систем опалення. Так ПП «Берлин» (м.Львів) вперше презентував новинку наступного покоління - котли настінні «COSMOGAS». Безперечну фінську якість запропонував відчути ТОВ «Даніко» (Житомирська обл.) - представник фірми «Ala-Talkkari» (Фінляндія), акцентуючи увагу саме на простоті в експлуатації, легкості в обслуговуванні та безпечності для навколишнього середовища. Найбільшу кількість світових брендів BOSCH, Wilo, Reflex, Grunbeck, Viessmann, De Dietrich, EMU, WATTS, SALMSON, SAER, Aquatherm та ін. зібрав на свому виставковому стенді добре всім відоме львівське підприємство «ЯРА», яке щороку займає призові місця серед дилерів. Не традиційний вид палива стає дедалі звичною справою у використанні, тому нові потужні лінії власного виробництва пелет запропонували компанії «Спецпроектбуд» та «Біо- Альтернатива».

«Альтернативна енергетика»

Ексклюзивне представлення нової системи рекуперації «KOMFOVENT» запропонувала на виставковому майданчику компанія «Сонячний Дім» (м.Львів). Новатором у сфері енергоощадності виступила фірма «СУЧАСНА ТЕПЛА ОСЕЛЯ» (м.Чернівці) - єдиний виробник парафінових акумуляторів тепла, інноваційних капілярних та сонячних систем для нагріву.

Головними інформаційними партнерами виступили видавництво «ЕКО-інформ» та газета «БудЕксперт». Фахівці та всі зацікавлені відвідувачі мали змогу ознайомитися з чималим вибором спеціалізованих видань, котрі висвітлюють питання будівництва, архітектури, дизайну помешкань, тепло-, водо-, газопостачання та суміжних галузей.

Окрім демонстрації нових підходів у будівництві на форумі відбудеться вже ІІІ Бізнес-
конференція «Впровадження енергоефективних технологій в промисловому та житлово- комунальному господарстві», організатором якої виступає Центр енергозбереження Львівського ЦНТЕІ за підтримки УБА та Асоціації ПЕК Львівщини. Протягом всіх днів роботи виставки компанія «Сонячний Дім» проводила нон-стоп презентації з використанням сучасних технологій відновлювальних джерел енергії для забезпечення максимального комфорту дому і кишені замовника.

Організатори сподіваються, що всі виставкові експозиції та заходи Осіннього форуму допомогли, як фахівцям, так і домашнім майстрам зорієнтуватися в широкому спектрі матеріалів і технологічних рішень, які пропонуються сьогодні в будівельній галузі, знайти економічне вирішення питання опалення приміщень, детальніше ознайомитись з метою подальшого практичного застосування з енергозберігаючими технологіями та альтернативними джерелами енергії.

Найдите все свои архитектурные решения через OKNA.ua: Нажмите здесь чтобы зарегистрироваться. Вы производитель и хотите наладить контакт с клиентами? Кликните сюда.
+380 322 97 XX XX +380 322 971 369
+380 322 97 XX XX +380 322 970 628
vikna.uavikna.ua

Новое и лучшее