Рейтинг компаний
Рейтинг сайтов
Цены по типам окон
Расчет цены на окна
Расчет прочности окон
Расчет энергоэффективности

PRIMUS 2007 ТРИМАЄ ПРОФІЛЬ

Страница 1 из 3
4426
Січень. Мороз і сонце! Для когось радість, а комусь знов тремтіти від холоду та спати під трьома ковдрами. Що робити? Заклеїти вікна, увімкнути обігрівача? Тарифи... Досить, час ставити нові вікна! Крім того, що про холод і виття вітру в віконних щілинах можна буде позабути назавжди, так ще й галасу та пилу в квартирі стане набагато менше. На думку спеціалістів, сезонність впливає як на обсяги виробництва вікон, так і на їх реалізацію. І якщо великі виробники від сезонних перепадів страждають менше - обсяги їх виробництва `в не сезон` падають на 10-20%, то для фірм, орієнтованих на приватних замовників, зимовий період - це скорочення виробництва майже на 30-50%. І це зрозуміло, небагато хто відважиться міняти вікна взимку. Але такі сміливці знаходяться, та й деякі торгуючі `віконники` підштовхують до цього споживачів, пропонуючи вікна за `зимовими` цінами. Це означає, що замовнику вони обійдуться дешевше, ніж влітку, десь на 20-25%. Та й відкриття `гарячого` сезону не за горами.

Купівля вікон та дверей - справа тонка, відповідальна та витратна. Тому вивчення їхніх відмінностей та переваг має бути дуже ретельним, адже вони довгі роки захищатимуть домівку від негоди, несприятливого впливу оточуючого середовища, зберігатимуть родинне тепло та затишок. Сучасні технології дозволяють виготовляти вікна з алюмінію, дерева та металопластику, а також комбінувати ці матеріали. Такі вікна мають прекрасні експлуатаційні характеристики та сучасний дизайн. Сьогодні в Україні працює кілька великих виробників цих виробів. Вони використовують для виготовлення склопакетів профіль та скло найвищого ґатунку та сучасне обладнання провідних світових виробників. Ці компанії інвестують значні суми в підготовку фахівців.

Основну проблему спеціалісти вбачають у наявності в Україні величезної кількості невеличких фірм, що виготовляють вікна на застарілому обладнанні з порушенням технологічного процесу, а тому й не дуже високої якості. При цьому суттєво втрачаються теплоізоляційні властивості склопакета найдовершеної формули, хоча ціна подібних виробів сягає вартості віконної продукції солідних виробників.

У заходах провідника українських будівельних виставок - Міжнародної виставкової корпорації Primus Exhibitions Group - репутація якої склалася завдяки її компетентності, бездоганному сервісу та виваженій ціновій політиці, щороку беруть участь лише кращі компанії галузі, визначаючим фактором для яких є якість продукції. Тому виставка "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ" є актуальною та культовою. Січневі морози не стають на заваді провідним виробникам, дистриб`юторам, вченим, бізнес-еліті, будівельникам, урядовцям щороку збиратися на своєму головному форумі.

 
Примус: Вікна. Двері. Профілі
Примус: Архітектурне скло
ift Rosenheim (Германія)
Вікна. Двері. Фасади

VII Міжнародна спеціалізована виставка "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ" традиційно відкрила виставково-будівельний сезон у країні. З 23 по 26 січня на площі 22 тисячі квадратних метрів у столичному Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б, ст. метро "Нивки") більше 400 провідних компаній з 19 країн світу представили зразки своїх кращих технологій, продукції та послуг в царині віконних, дверних і профільних систем.

 
REHAU
 

Спонсорами виставки "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ 2007" стали компанії: REHAU AG+CO (Німеччина), ARTEC Fenstersysteme GmbH (Німеччина), BRAVO GLASS (Україна), GEALAN Fenster-Systeme GmbH (Німеччина), PAKPEN ТМ (Туреччина), WINBAU TM (Німеччина), HAUTAU (Німеччина), INTERNOVA (Австрія), LG Chem (Південна Корея), Schueco (Німеччина), KBE Fenstersysteme (Німеччина), KOEMMERLING (Німеччина), TROCAL (Німеччина). Офіційну підтримку заходам надали Міністерство промислової політики України, Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Торгово-промислова палата України та Канадсько-Українська Торгова палата.

 
KBE
 

Щільна ділова програма виставки складалася з комплексу заходів, серед яких презентації фірм, їхньої продукції та проектів, конкурси, семінари та конференції. Учасниками IV Міжнародного Конгресу "ВІКНА. ДВЕРІ. ФАСАДНІ СИСТЕМИ", який відбувся 24 січня 2007 року, стали 267 вчених та практиків, цариною діяльності яких є віконно-дверна сфера. Міжнародний Конгрес мав на меті розгляд та впорядкування низки актуальних проблем, що наразі назріли перед будівельниками, архітекторами, виробниками, органами сертифікації. Резонанс цього міжнародного заходу забезпечили його представницький характер та той факт, що його співорганізатором виступив знаний законодавець мод у галузі віконних технологій - Інститут ift Rosenheim (Німеччина).

1 2 3 Следующая

Выставки. Семинары
Семинар компании “Вiкна-Стар”: “Вентиляция помещения и выпадение конденсата: проблема клиента или оконной
Новинки События Новости
Новинки на рынке
Выставки. Семинары
Программа семинаров на выставке `ПРИМУС: Окна. Двери. Профили 2007`
Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Библиотека
Объявления
Тендеры
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2018 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua