Профiлi з Угорщини для фахiвцiв
Новi розробки в системi ПАНОРАМА 2000

2605
Угорське підприємство БЦ Аблакпрофіль, котре спеціалізується на виробництві профілів ПВХ, працює на українському ринку понад 4 роки.

Угорське підприємство БЦ Аблакпрофіль, котре спеціалізується на виробництві профілів ПВХ, працює на українському ринку понад 4 роки.

Спільними зусиллями фірм АCTUAL та GREINER Extrusionstechik GmbH (Австрія) та АТ “Боршодський Хімкомбінат” (Угорщина), одного з найбільших в Європі виробників ПВХ-порошку, було розроблено системи профілів, які відповідають сучасним найвибагливішим вимогам до тепло-, звукоізоляції та дизайну віконних і дверних конструкцій.
Трикамерна система профілів ПАНОРАМА-2000, котру представлено на українському ринку з 1999 року, віднедавна зазнала істотних змін. Модифікована система з середнім ущільненням має весь комплекс високих показників, але при цьому відрізняється новою глянцевою поверхнею профілю й складом зі стабілізатором на основі CaZn, який підвищує її екологічність. Завдяки оптимізації характеристик системи, профілям властива стійкість до хімічних речовин (кислот, лугів, нафтопродуктів); профіль має високі механічні властивості, стійкість до критичних погодних змін та негорючість.
П’ятикамерна система профілів ПАНОРАМА-3000. Розробка профілів та рецептури порошку даної системи проводились спільно з компанією GREINER Extrusionstechik GmbH. Виробництво сировини відбувається за екологічно безпечною технологією і є майже безвідходним.
Профілі системи екструдуються з ПВХ-порошку, розроблені зі стабілізатором на основі CaZn, мають конфігурацію Ultra Soft Line та глянцеву поверхню, яка забезпечує елегантний зовнішній вигляд.
Завдяки 75 мм ширині профілю та збільшеній кількості внутрішніх перегородок покращено стабільність рам і міцність зварних швів, а також зменшено коефіцієнт теплового розширення.
У системі ПАНОРАМА-3000 передбачено приховане ущільнення, яке в поєднанні з невеликою висотою комплекту рама + стулка (109 мм — MD и 115 мм — AD) надає виробам високі оптичні показники та вишуканий зовнішній вигляд.
З профілів системи можливе виготовлення конструкцій з двома (AD) та з трьома (MD) контурами ущільнення. Обидві системи цілком придатні для застосування в усіх температурних зонах України та в більш суворих кліматичних умовах Росії: коефіціент “к” комплекту рама + стулка
MD = 1,15, AD = 1,2 W/m2K. Покращення теплозберігаючих характеристик вікна забезпечує високий та широкий фальц, який дозволяє застосовувати склопакети 24, 33 та 39 мм завширшки.

Фурнітура встановлюється в стандартний європаз завширшки 16 мм, а осьова відстань фурнітурного паза в 13 мм забезпечує підвищений захист від злому.
Використання профілів систем ПАНОРАМА-3000 та ПАНОРАМА-2000, дозволяє виробляти вікна та двері будь-якої конфігурації: прямокутні, трапецієвидні, арочні, круглі, а також вітражі, перегородки; скління балконів, еркерні конструкції.
Профілі можуть ламінуватися покриттям фірми RENOLIT у більш ніж 20 кольорів, що дозволяє будь-які комбінації на внутрішній та зовнішній стороні профілю, завдяки цьому вікна можуть бути гармонійно поєднані з фасадом будинку та інтер’єром приміщення.

Виробництво профілів чітко контролюється лабораторією заводу, оснащеною згідно до вимог системи контролю якості ISO-9001, нормативами якої регулюється весь виробничий процес. Використовуються сучасні екструдери фірми Actual, Cinncinnati Milacron та Greiner. Продукція має високі експлуатаційні характеристики, які підтверджено численними сертифікатами: RAL GZ 716/1, DIN ISO 9001, угорським, українським, польським, російським сертифікатами відповідності, а також гігієнічними сертифікатами, що дозволяють застосування продукції в будівництві та реконструкції шкіл, дитячих садків, лікувальних закладів.


Профiль ПВХ “RHEINPLAST”
Презентация
Нова система VEKA для склiння балконiв i лоджiй
Презентация
TROCAL — технiчна пiдтримка
Презентация
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами