Профiльнi системи Alumil: теперiшнє i майбутнє алюмiнiєвих конструкцiй

Страница 2 из 3

M3t Solar Semistructural Thermo – це теплова версія системи M3 Solar Semi Struktural, що має всі характеристики системи М3. Основна відмінність: стулка структурної панелі має П-подібний термост шириною 14 мм.
Декілька типів структурної стулки дозволяють використовувати 6-мм скло чи склопакет товщиною 22 або 29 мм. Сертифікаційні випробування, які проводилися в Києві, показали, що система М3t відповідає теплотехнічним нормам України.

Головна відмінність системи М4 у тому, що алюмінієві компоненти фасаду не видно ззовні, що створює ефект кристалічної, дзеркальної фасадної стіни

У структурній системі М4 Solar Structural використовуються ті самі профілі й аксесуари, що і в M3 Solar Semi Struktural. Основна відмінність: алюмінієві компоненти фасаду не видно ззовні. Це створює ефект кристалічної, дзеркальної фасадної стіни. Структурні панелі в системі М4 виготовляються шляхом приклеювання дзеркального скла чи склопакета до стулки панелі за допомогою спеціального силікону фірми Dow Corning. При цьому передбачена й механічна підтримка склопакета, що підвищує безпечність засклення М4.
На сьогодні сучасна естетика цієї системи робить її найбільш привабливою на ринку фасадних засклень.

M4t Solar Structural Thermo —це теплий варіант системи М4 Solar Structural. Система реалізована тим саме набором профілів і комплектуючих, що і М4. Наявність декількох типів структурних стулок дозволяє застосовувати як фасадне скло, так і склопакет до 32 мм товщиною. Усі стулки структурної панелі системи М4t мають П-подібний поліамідний термост шириною 14 мм, що забезпечує підвищену теплозахищеність цієї фасадної системи.

М6 Solar Thermo — класична стояково-ригельна система, призначена для спорудження вертикальних та похилих фасадних стін. Систему можна використовувати для виготовлення зимових садів, зенітних ліхтарів, куполів, атріумів та інших складних архітектурних форм.
Поліамідний термост шириною 25 мм забезпечує термоізоляцію системи за категорією GROUP 2.1 (DIN 4108), що при застосуванні двокамерного
склопакета дає можливість використовувати систему М6 у всіх кліматичних зонах України.

Віконно-дверні системи Alumil
Віконні, вітражні та дверні конструкції, виготовлені в системах Alumil, відповідають таплотехнічним нормам усіх кліматичних зон України.

М 11000 Alutherm Plus — ця система входить до п’ятірки систем, що користуються найбільшим попитом.
Ця тепла віконно-дверна система належить до категорії GROUP 2.1 згідно DIN 4108.
Базова глибина системи М 11000 — 62,5 мм.
Усі профілі системи мають П-подібний термост (24 мм — рама, 20 мм — стулка, матеріал — поліамід), що надає їм додаткової жорсткості та надійності.

На сьогодні в системі М 11000 Alutherm Plus можна виділити 4 варіанти дизайну профілю: “Flat”, “Round”, “Classic”, “PVC-look”


Збирання кутових з’єднань в М 11000 може здійснюватися як методом запресовування, так і способом механічного збирання за допомогою спеціальних кутових з’єднувачів.
У традиційній для Alumil потрійній системі ущільнення вікон середній ущільнювач М 11000 є багатокамерним і стикується на кутах за допомогою формованих куточків EPDM, що спрощує встановлення та покращує ізоляцію. Конструкція штапика передбачає встановлення додаткового ущільнювача всередині рами чи стулки, що запобігає промерзанню вікон та вітражів в зоні штапика навіть при досить низких температурах.
Сьогодні в системі можна виділити 4 варіанти дизайну профілю: “Flat”, “Round”, “Classic”, “PVC-look”, але робота в цьому напрямку продовжується. Крім того, для кожного варіанта дизайну існують модифікації віконної стулки із фурнітурним пазом
під металопластикову фурнітуру.

Предыдущая 1 2 3 Следующая

Закаленное стекло компании  “Альтис-Гласс”:<br>современные технологии, безопасность и эстетика
Коммерческое предложение
Технiчнi характеристики системи профiлiв METRA для зимових садiв
Презентация
Виробництво столярно-будiвельних  виробiв з деревини на обробних центрах з ЧПУ
Презентация
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua