REF — НОВИЙ професійний програмний продукт компанії REHAU для розрахунку і світлопрозорих конструкцій

REF — НОВИЙ професійний програмний продукт компанії REHAU для розрахунку і світлопрозорих конструкцій

Після того, як прийнято рішення про автоматизацію бізнес-процесів на підприємстві, постає нагальне питання вибору прикладного програмного забезпечення (ПЗ). В умовах динам ічного розвитку ринку світлопрозорих конструкцій до програмного забезпечення висуваються все більш жорсткі вимоги.

Багато компаній намагалися і намагаються розробити і запровадити свої власні програмні продукти. Наймаються програмісти, будуються амбіційні плани, встановлюються короткі строки реалізації. Звичайно, такий підхід має право на існування, бо знайти дешевого програміста в наш час не важко, але, на думку спеціалістів, цей підхід безперспективний хоча б через декілька причин: по-перше, розробка будь-якого дійсно якісного професійного програмного продукту потребує багаторічного досвіду та досконалого орієнтування в предметній області справи. Від цього параметру залежить, чи зможе фірма-розробник ПЗ забезпечувати і в подальшому свою конкурентну перевагу, розвиваючи і підтримуючи свій продукт. По-друге, найманий програміст може в будь-який час звільнитися і, при необхідності вдосконалення, програму , як правило , необхідно створювати «з нуля». Більш того, як показує практика, основні недоліки низькобюджетних систем виявляються вже на етапі роботи, а не тестування чи впровадження, що призводить до вкрай негативних наслідків, оскільки корекція помилок потребує не тільки великих матеріальних затрат, а і взагалі зупиняє роботу системи на невизначений строк, а це, в свою чергу, дуже суттєво впливає на більшість галузей роботи підприємства, що контролювались програмним засобом, наприклад, прийом замовлень і проектування. Часто безпосередня ціна програмного продукту виявляється меншою за вартість додаткових затрат, а бажання зекономити на цьому призводить до придбання ненадійного, не забезпеченого належним сервісом і в результаті більш дорогого програмного забезпечення.

Давні традиції якості і передових технологій німецької компанії REHAU найкращим чином відобразились і в програмному комплексі REF , який компанія пропонує для своїх партнерів. Програма REF дозволяє на високому рівні автоматизувати бізнес-процеси підприємства, що конструює і виробляє вікна, двері, зимові сади чи фасадні конструкції. Компанія пропонує три модифікації програми, що адаптовані під потреби фірм різного масштабу: від комплексу, що керує обладнанням з ЧПУ, оптимізує розкрій профілів та металу, розраховує заробітну платню працівників, веде складський облік та повністю інтегрований з програмою бухгалтерського обліку, до дилерської версії програми, за допомогою якої можна менш ніж за хвилину розрахувати вартість виробу та роздрукувати комерційну пропозицію.

Програма розраховує конструкції різних типів складності, наприклад, арки, трапеції, трикутні вікна, богатоелементні конструкції. При цьому REF володіє функцією, що притаманна лише декільком програмам на ринку ПЗ. Це функція контролю статичних навантажень та обмежень на габаритні розміри виробу.

REF генерує повний спектр супутньої робочою документації. Від накладної, переліку деталей за позиціями та листка ціноутворення одиниці продукції до технологічного графіку, карти розкрою профілів та армування, повного переліку деталей фурнітури, листка замовлення склопакетів та операційного часу. REF містить абсолютно всі існуючі комбінації профілів REHAU та має можливість роботи з трьома системами фурнітури.

Багато уваги в REF приділено аспекту ціноутворення. Можливість точного розрахунку собівартості, урахування податків, адміністративних затрат, амортизації, орендної плати, поопераційного обліку заробітної плати в собівартості виробу в залежності від складності конструкції та виконаних операцій, робота з декількома валютами – все це є невід`ємною складовою при формуванні гнучкої цінової політики фірми, її успішності при отриманні крупних тендерних замовлень.

Модульна архітектура побудови програмного засобу дозволяє практично необмежено розширяти функціональні можливості програми, не впливаючи при цьому на ядро та інші складові системи. Так, наприклад, при виході підприємства на деякий рівень потужності виробництва, актуальним стає питання зниження виробничих залишків. Модуль комплексної оптимізації розкрою, управління залишками та друку етикеток суттєво мінімізує відходи та володіє високим економічним ефектом.

Ретельна підготовка виробництва є передумовою для цілеспрямованого забезпечення і своєчасного виконання замовлення. За допомогою комп`ютерної програми REF вже на стадії підготовки пропозиції користувач має всі дані для обробки замовлення. Модуль ведення складського обліку заздалегідь попередить про відсутність необхідних артикульних позицій на складі та дозволить точно і оперативно списувати матеріали.

Окрім технічної та економічної функціональності, гнучкості та стабільності, чи не найбільш важливою характеристикою будь-якого програмного продукту є супутній сервіс. Компанія REHAU надзвичайно багато уваги приділяє цьому аспекту і пропонує своїм клієнтам безкоштовні послуги «гарячої» телефонної лінії, інтернет-підтримки, консультацій на місці, та оновлення продукту. В рамках освітньої програми компанії в Академії REHAU регулярно проводяться семінари з програмного забезпечення. Відвідати найближчі семінари, що відбудуться 18 березня та 13 травня, Ви можете, попередньо зареєструвавшись в Вашому регіональному представництві REHAU , чи зателефонувавши безпосередньо до Академії REHAU за тел. (044)568-51-00 , 467-77-26 . Індивідуальний та уважний підхід до кожного нашого партнера вирізняє сервіс нашої компанії з поміж усіх.

Слід пам`ятати, що якісне програмне забезпечення виводить фірму на новий рівень роботи, значно підвищує ефективність працівників, мінімізує вплив людського фактору, економить робочий час, і головне – надзвичайно швидко і суттєво відображається на прибутках підприємства.

З REHAU Ви досягнете успіху!

Олександр Біденко


Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами