REF — НОВИЙ професійний програмний продукт компанії REHAU для розрахунку і світлопрозорих конструкцій

Страница 1 из 2
3183

REF — НОВИЙ професійний програмний продукт компанії REHAU для розрахунку і світлопрозорих конструкцій

Після того, як прийнято рішення про автоматизацію бізнес-процесів на підприємстві, постає нагальне питання вибору прикладного програмного забезпечення (ПЗ). В умовах динам ічного розвитку ринку світлопрозорих конструкцій до програмного забезпечення висуваються все більш жорсткі вимоги.

Багато компаній намагалися і намагаються розробити і запровадити свої власні програмні продукти. Наймаються програмісти, будуються амбіційні плани, встановлюються короткі строки реалізації. Звичайно, такий підхід має право на існування, бо знайти дешевого програміста в наш час не важко, але, на думку спеціалістів, цей підхід безперспективний хоча б через декілька причин: по-перше, розробка будь-якого дійсно якісного професійного програмного продукту потребує багаторічного досвіду та досконалого орієнтування в предметній області справи. Від цього параметру залежить, чи зможе фірма-розробник ПЗ забезпечувати і в подальшому свою конкурентну перевагу, розвиваючи і підтримуючи свій продукт. По-друге, найманий програміст може в будь-який час звільнитися і, при необхідності вдосконалення, програму , як правило , необхідно створювати «з нуля». Більш того, як показує практика, основні недоліки низькобюджетних систем виявляються вже на етапі роботи, а не тестування чи впровадження, що призводить до вкрай негативних наслідків, оскільки корекція помилок потребує не тільки великих матеріальних затрат, а і взагалі зупиняє роботу системи на невизначений строк, а це, в свою чергу, дуже суттєво впливає на більшість галузей роботи підприємства, що контролювались програмним засобом, наприклад, прийом замовлень і проектування. Часто безпосередня ціна програмного продукту виявляється меншою за вартість додаткових затрат, а бажання зекономити на цьому призводить до придбання ненадійного, не забезпеченого належним сервісом і в результаті більш дорогого програмного забезпечення.

Давні традиції якості і передових технологій німецької компанії REHAU найкращим чином відобразились і в програмному комплексі REF , який компанія пропонує для своїх партнерів. Програма REF дозволяє на високому рівні автоматизувати бізнес-процеси підприємства, що конструює і виробляє вікна, двері, зимові сади чи фасадні конструкції. Компанія пропонує три модифікації програми, що адаптовані під потреби фірм різного масштабу: від комплексу, що керує обладнанням з ЧПУ, оптимізує розкрій профілів та металу, розраховує заробітну платню працівників, веде складський облік та повністю інтегрований з програмою бухгалтерського обліку, до дилерської версії програми, за допомогою якої можна менш ніж за хвилину розрахувати вартість виробу та роздрукувати комерційну пропозицію.

Програма розраховує конструкції різних типів складності, наприклад, арки, трапеції, трикутні вікна, богатоелементні конструкції. При цьому REF володіє функцією, що притаманна лише декільком програмам на ринку ПЗ. Це функція контролю статичних навантажень та обмежень на габаритні розміри виробу.

REF генерує повний спектр супутньої робочою документації. Від накладної, переліку деталей за позиціями та листка ціноутворення одиниці продукції до технологічного графіку, карти розкрою профілів та армування, повного переліку деталей фурнітури, листка замовлення склопакетів та операційного часу. REF містить абсолютно всі існуючі комбінації профілів REHAU та має можливість роботи з трьома системами фурнітури.

1 2 Следующая

Новинки События Новости
Фестиваль “Строительство и архитектура 2005”
Выставки. Семинары
Новинки, новости
Новинки События Новости
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua