REF — НОВИЙ професійний програмний продукт компанії REHAU для розрахунку і світлопрозорих конструкцій

Страница 2 из 2

Багато уваги в REF приділено аспекту ціноутворення. Можливість точного розрахунку собівартості, урахування податків, адміністративних затрат, амортизації, орендної плати, поопераційного обліку заробітної плати в собівартості виробу в залежності від складності конструкції та виконаних операцій, робота з декількома валютами – все це є невід`ємною складовою при формуванні гнучкої цінової політики фірми, її успішності при отриманні крупних тендерних замовлень.

Модульна архітектура побудови програмного засобу дозволяє практично необмежено розширяти функціональні можливості програми, не впливаючи при цьому на ядро та інші складові системи. Так, наприклад, при виході підприємства на деякий рівень потужності виробництва, актуальним стає питання зниження виробничих залишків. Модуль комплексної оптимізації розкрою, управління залишками та друку етикеток суттєво мінімізує відходи та володіє високим економічним ефектом.

Ретельна підготовка виробництва є передумовою для цілеспрямованого забезпечення і своєчасного виконання замовлення. За допомогою комп`ютерної програми REF вже на стадії підготовки пропозиції користувач має всі дані для обробки замовлення. Модуль ведення складського обліку заздалегідь попередить про відсутність необхідних артикульних позицій на складі та дозволить точно і оперативно списувати матеріали.

Окрім технічної та економічної функціональності, гнучкості та стабільності, чи не найбільш важливою характеристикою будь-якого програмного продукту є супутній сервіс. Компанія REHAU надзвичайно багато уваги приділяє цьому аспекту і пропонує своїм клієнтам безкоштовні послуги «гарячої» телефонної лінії, інтернет-підтримки, консультацій на місці, та оновлення продукту. В рамках освітньої програми компанії в Академії REHAU регулярно проводяться семінари з програмного забезпечення. Відвідати найближчі семінари, що відбудуться 18 березня та 13 травня, Ви можете, попередньо зареєструвавшись в Вашому регіональному представництві REHAU , чи зателефонувавши безпосередньо до Академії REHAU за тел. (044)568-51-00 , 467-77-26 . Індивідуальний та уважний підхід до кожного нашого партнера вирізняє сервіс нашої компанії з поміж усіх.

Слід пам`ятати, що якісне програмне забезпечення виводить фірму на новий рівень роботи, значно підвищує ефективність працівників, мінімізує вплив людського фактору, економить робочий час, і головне – надзвичайно швидко і суттєво відображається на прибутках підприємства.

З REHAU Ви досягнете успіху!

Олександр Біденко


Предыдущая 1 2

Новинки События Новости
Фестиваль “Строительство и архитектура 2005”
Выставки. Семинары
Новинки, новости
Новинки События Новости
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua