Рейтинг компаний
Рейтинг сайтов
Цены по типам окон
Расчет цены на окна
Расчет прочности окон
Расчет энергоэффективности

RENOLIT: Індивiдуальнiсть замiсть одноманiтностi

Страница 1 из 2
2300
Сучасний дизайн багатьох побудованих і тих, що будуються, споруд і будівель не може обійтися без використання кольорових і довговічних будівельних елементів, якими у першу чергу є вікна та двері.

RENOLIT:Індивiдуальнiсть замiсть одноманiтностi

Сучасний дизайн багатьох побудованих і тих, що будуються, споруд і будівель не може обійтися без використання кольорових і довговічних будівельних елементів, якими у першу чергу є вікна та двері.

При будівництві сучасних торговельних центрів, спортивних споруд, басейнів, гаражних комплексів і жилих будинків широко застосовуються кольорові віконні профілі. Поринули у небуття однотипові споруди, коли через дефіцит кольорових елементів будинки виглядали мов близнюки, а все місто було ніби збудоване з однакових сірих коробок.
Останнім часом все частіше клієнти багатьох будівельних компаній відмовляються від звичайних білих профілів на користь кольорових віконних і дверних конструкцій, а особливо профілів, декорованих під дерево. Крім того, що не менш важливо, пластиковий профіль, що імітує дерево, більш довговічний і дешевший за дерев’яний.
Можна довго сперечатися щодо переваг і недоліків вікон з ПВХ, прибічники “натуральних” вікон відстоюватимуть усі привілеї екологічно чистої деревини. Залишимо екологію на совісті виробника вікон. Припустимо, можна погодитись, що в якості вихідного матеріалу була використана деревина, яка виросла в недоступних для техногенних катаклізмів районах швейцарських Альп, канадських і новозеландських лісів. На сьогодні не існує технології, що надає 100% захист дерев’яного вікна. Дереву властива підвищена гігроскопічність, тобто деревина набрякає при поглинанні вологи і скорочується при висиханні. Процес висихання відбувається досить повільно, оскільки деревина швидше поглинає вологу, ніж втрачає. До того ж такий фактор, як присутність лакофарбуючого покриття, також не сприяє швидкому висиханню. Внаслідок скорочення деревини рама зменшується у розмірах, але, як свідчить практика, не завжди рівномірно. Найменші помилки при виготовлені чи монтажу віконної рами, порушення температурно-вологісного режиму (встановлення вікон з дерева в осінньо-зимовий період, а також перед виконанням штукатурних робіт і заливу підлоги всередині приміщення) призводять до того, що такі вікна важко відчиняються і зачиняються, в їхніх конструкціях з’являються напруження, змінюється колір пофарбованої поверхні, відбувається часткове псування, відшарування лакофарбного покриття, з’являються плями, що виникають внаслідок розвитку грибків. Усі ці проблеми невідомі профілю з ПВХ, а кольорові рішення плівки RENOLIT дозволяють підібрати колір на будь-який смак. При цьому, якщо використовується плівка з декором “під дерево”, візуально складно відрізнити дерево це чи пластик. Іноді виробники віконних систем з профілю ПВХ “розширюють” свою виробничу програму, застосовуючи профіль, пофарбований у масі під час екструдування. Практичний досвід свідчить, якщо поверхня екструдованого в масі профілю не захищена від атмосферних впливів, то вона зазвичай вицвітає протягом декількох років, вкриваючись “білим нальотом”. Особливо до цього схильні профілі коричневого кольору. Щоб уникнути подібних проблем, сьогодні в Європі пофарбовані в масі ПВХ профілі виробляються лише з захищеною зовнішньою поверхнею. Це також виконується шляхом ламінування плівками RENOLIT. До того ж можлива і двостороння ламінація, тобто з зовнішньої сторони рами можна обклеювати одним кольором, а з внутрішньої сторони — іншим. Таким чином, ми маємо численні можливості для декорування як фасадів, так і інтер’єрів споруд. Застосування ламінаційних покриттів RENOLIT відкриває нові можливості для польоту фантазії архітектора, дизайнера чи самого клієнта.

1 2 Следующая

Презентация
“Продсервис” — оптимальне рiшення органiзацiї виробництва
Презентация
Чотирипунктне зварювання для рiзних виробництв
Презентация
“TECNOPLAS”: якiсть, економiчнiсть, комфорт
Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Библиотека
Объявления
Тендеры
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2018 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua