RENOLIT: Індивiдуальнiсть замiсть одноманiтностi

 3 118
Сучасний дизайн багатьох побудованих і тих, що будуються, споруд і будівель не може обійтися без використання кольорових і довговічних будівельних елементів, якими у першу чергу є вікна та двері.

RENOLIT:Індивiдуальнiсть замiсть одноманiтностi

Сучасний дизайн багатьох побудованих і тих, що будуються, споруд і будівель не може обійтися без використання кольорових і довговічних будівельних елементів, якими у першу чергу є вікна та двері.

При будівництві сучасних торговельних центрів, спортивних споруд, басейнів, гаражних комплексів і жилих будинків широко застосовуються кольорові віконні профілі. Поринули у небуття однотипові споруди, коли через дефіцит кольорових елементів будинки виглядали мов близнюки, а все місто було ніби збудоване з однакових сірих коробок.
Останнім часом все частіше клієнти багатьох будівельних компаній відмовляються від звичайних білих профілів на користь кольорових віконних і дверних конструкцій, а особливо профілів, декорованих під дерево. Крім того, що не менш важливо, пластиковий профіль, що імітує дерево, більш довговічний і дешевший за дерев’яний.
Можна довго сперечатися щодо переваг і недоліків вікон з ПВХ, прибічники “натуральних” вікон відстоюватимуть усі привілеї екологічно чистої деревини. Залишимо екологію на совісті виробника вікон. Припустимо, можна погодитись, що в якості вихідного матеріалу була використана деревина, яка виросла в недоступних для техногенних катаклізмів районах швейцарських Альп, канадських і новозеландських лісів. На сьогодні не існує технології, що надає 100% захист дерев’яного вікна. Дереву властива підвищена гігроскопічність, тобто деревина набрякає при поглинанні вологи і скорочується при висиханні. Процес висихання відбувається досить повільно, оскільки деревина швидше поглинає вологу, ніж втрачає. До того ж такий фактор, як присутність лакофарбуючого покриття, також не сприяє швидкому висиханню. Внаслідок скорочення деревини рама зменшується у розмірах, але, як свідчить практика, не завжди рівномірно. Найменші помилки при виготовлені чи монтажу віконної рами, порушення температурно-вологісного режиму (встановлення вікон з дерева в осінньо-зимовий період, а також перед виконанням штукатурних робіт і заливу підлоги всередині приміщення) призводять до того, що такі вікна важко відчиняються і зачиняються, в їхніх конструкціях з’являються напруження, змінюється колір пофарбованої поверхні, відбувається часткове псування, відшарування лакофарбного покриття, з’являються плями, що виникають внаслідок розвитку грибків. Усі ці проблеми невідомі профілю з ПВХ, а кольорові рішення плівки RENOLIT дозволяють підібрати колір на будь-який смак. При цьому, якщо використовується плівка з декором “під дерево”, візуально складно відрізнити дерево це чи пластик. Іноді виробники віконних систем з профілю ПВХ “розширюють” свою виробничу програму, застосовуючи профіль, пофарбований у масі під час екструдування. Практичний досвід свідчить, якщо поверхня екструдованого в масі профілю не захищена від атмосферних впливів, то вона зазвичай вицвітає протягом декількох років, вкриваючись “білим нальотом”. Особливо до цього схильні профілі коричневого кольору. Щоб уникнути подібних проблем, сьогодні в Європі пофарбовані в масі ПВХ профілі виробляються лише з захищеною зовнішньою поверхнею. Це також виконується шляхом ламінування плівками RENOLIT. До того ж можлива і двостороння ламінація, тобто з зовнішньої сторони рами можна обклеювати одним кольором, а з внутрішньої сторони — іншим. Таким чином, ми маємо численні можливості для декорування як фасадів, так і інтер’єрів споруд. Застосування ламінаційних покриттів RENOLIT відкриває нові можливості для польоту фантазії архітектора, дизайнера чи самого клієнта.


Тест на атмосферний вплив:
покриття чудово переносить агресивний вплив дощу, снігу та ультрафіолетового
випромінювання сонця.

Сьогодні заводи RENOLIT у 16 країнах світу з більш ніж 2200 працівниками виготовляють високоякісні покриття для подальшої наступної промислової переробки. Успіх базується на безкомпромісній якості продукції, що виробляється. Цього досягають спеціальними виробничими рецептурами, новітнім високовиробничим повністю автоматизованим обладнанням і технологіями, за сприяння кваліфікованих співробітників, а також через сертифіковану систему контролю якості.

З історії компаніїї

Історія, що привела до успіху компанію RENOLIT, розпочалась у далекому 1946 році зі створення підприємства в місті Вормс на Рейні в Німеччині. Засновник підприємства, Якоб Мюллер, розпочав на території колишньої шкіряної фабрики виробництво плівок зі штучних матеріалів як заміну дефіцитної на той час натуральної шкіри.
Назва “Реноліт” походить від латинського слова “Rhenus” (так римляни називали ріку Рейн) і від грецького слова “Lithos” (камінь). Згодом закінчення “літ” отримало широке розповсюдження серед багатьох виробників штучних матеріалів.

 

Після проведення чисельних випробувань ця плівка отримала всі необхідні сертифікати Інституту пластмаси та штучних матеріалів м. Вюрцбург (Німеччина), відповідаючи всім стандартам якості покриттів, призначених для облицьовування віконних профілів. Щодня кожна партія продукції проходить випробування в лабораторіях компанії, які є ключовим етапом у системі контролю якості DIN ISO 9001.


Виробництво покриття:
складний та високоточний процес.

Ділові зв’язки встановлені навіть з найвіддаленішими куточками планети. Завдяки широкій власній мережі представництв, а також за допомогою партнерів компанія вчасно отримує і виконує замовлення, що надходять з усього світу.


Безперервний контроль якості.

Представництво німецької компанії “RENOLIT AG” в Україні офіційно відкрилось у червні 2003 р. Одночасно був створений і склад, розташований поблизу офісу.
Продукція, що випускається під маркою RENOLIT, відома у всьому світі завдяки багаторічній стабільній якості.


Більше кольору — більше життя.

На українському ринку компанія RENOLIT пропонує покриття для ламінування віконних і дверних профілів, зовнішніх будівельних конструкцій та внутрішньокімнатних підвіконь. Кольорова палітра представлена на сьогодні в Україні в 29 кольорах для ламінації віконних профілів і в 4 кольорах для підвіконь. Ці плівки наносяться на профілі з ПВХ чи алюмінію за допомогою спеціального ламінаційного обладнання. Надалі асортимент декорів збільшуватиметься.


Партнери компанії “RENOLIT AG” — найкрупніші фірми України, які надають послуги щодо ламінування профілю ПВХ та використовують у своєму виробництві покриття RENOLIT.


“Акцент Пласт” м. Київ
тел.: (044) 201-0127
“Аверс” м. Харків
тел.: (0572) 14-0655
“Єврофасад” м. Київ
тел.: (044) 247-6721
“Квін-Свіг” м. Київ
тел.: (044) 430-3013
“Львіввікнапласт” м. Львів
тел.: (0322) 75-7777
“Нагель-Фенстер” м. Бориспіль
тел.: (04495) 6-0760
“Стімекс” м. Васильків
тел.: (04471) 220-31


Найдите все свои архитектурные решения через OKNA.ua: Нажмите здесь чтобы зарегистрироваться. Вы производитель и хотите наладить контакт с клиентами? Кликните сюда.
(044) 207 47 47 многоканальный+380 44 207 4747
+38 067 506 63 65+380 67 506 6365
(044) 207 47 47+380 44 207 4747
Ролети з теплим коробом GANT

Новое и лучшее