Москитные сетки для металопластиковых окон и дверей.

250 грн Купить
Цена за м2.
+380 Показать телефон +380 95 447 3656
Днипро
Продавец: Королев Е.В.
Москитные сетки для металопластиковых окон и дверей.
Для чого потрібна москітна сітка Головне призначення москітної сітки виходить з назви. Насамперед, вона є універсальною захистом від найрізноманітніших комах, які намагаються проникнути в будинок. Однак вона здатна не тільки захищати від мух і комарів. Її можна ефективно застосовувати в момент цвітіння різноманітних рослин, які можуть викликати алергію. Вона частково захищає квартиру від потрапляння вуличної пилу, а також повністю захищає від великих частинок, які переносяться вітром. Це листя, пір'я, тополиний пух і так далі. До того ж при відкритих вікнах завдяки москитным сіток можна не турбуватися за долю ваших пернатих вихованців.
Виготовлення москітних сіток на металопластикові вікна та двері за розмірами замовника. Термін виготовлення 1-2 дні. Замірник - 50 грн, доставка - 50 грн. Також виробляємо ремонт москітних сіток: перетяжка полотна, заміна елементів фурнітури і т.
Изготовление москитных сеток на металопластиковые окна и двери по размерам заказчика. Срок изготовления 1-2 дня. Замерщик - 50 грн, доставка - 50 грн. Также производим ремонт москитных сеток: перетяжка полотна, замена элементов фурнитуры и т.д. т.
Технические характеристики
Артикул47451
Артикул компании001
Обновление: 11.06.2019
Добавлено: 08.06.2016
Идентификатор: 47451
Отзывы
Loading
 Оцените товар первым
E-Mail:
следить за ответами
Просмотреть весь прайс-лист компании Королев Е.В. - 10 позиций