Компания РОС

ЧП Компания РОС

Житомир
Тел.:
+380 412 22 XX XX +380 412 225 757
С компанией нет связи?
Оставить заявку

ЧП Компания РОС

ПП “Компанія РОС” є одним з провідних виробників металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей в Житомирській області.

Місія Компанії – підвищення добробуту своїх клієнтів, пропонуючи їм високоякісні віконну продукцію, яка створює додатковий комфорт і затишок в оселях та на робочих місцях.

Виробництво металопластикових віконних конструкцій та склопакетів забезпечується сучасними виробничими потужностями, які розташовані в місті Житомир.

Промислові приміщення Компанії займають площу понад 1400 квадратних метрів та мають сучасне обладнання для виготовлення металопластикових конструкцій, розроблене компаніями «Игла-маш» (Україна) та «Kaban Makina LTD» (Туреччина). Новітні технології та наполеглива праця у дві зміни дозволяють виробляти понад 100 одиниць продукції за добу. Окрема ж лінія виробництва склопакетів виготовляє більше 150 кв. м. за добу.

Представництва в Житомирській, Хмельницькій областях та близько двадцяти дилерських організацій свідчать про те, що ПП “Компанія РОС” постійно розширює географію своєї діяльності. Кожен день кількість людей, які довірили нам подбати про їх добробут, зростає.

Комплектующие

Профиль
Internova
KENNER
Фурнитура:
VORNE
MACO
Стекло (заполнение):
Pilkington
Saint-Gobain
Оборудование:
Kaban
BEST MAKINА
Обновление: 17.11.2016
Зарегистрировано: 16.11.2007
Идентификатор: 5295
Отзывы о компании
okna.ua/ross
Компания РОС на карте
Центральный офис
Киевская, 94, Житомир, 10015
CDA Bufab