Стенома

Описание

Стенома

STENOMA - приватна фірма, заснована у 1981 році. Її засновником і президентом є п. Славомир Стефаняк.
"STENOMA" це виробниче підприємство по випуску устаткування для виготовлення вікон і двер із ПВХ. На сьогоднішній підприємство пропонує комплектні лінії та окремі верстати продуктивністю від 8 до 60 вікон у зміну, у залежності від потреб, а також територіальних і фінансових можливостей потенційних клієнтів. Мінімальний професійний набір устаткування можна придбати вже за 13.860 EUR. Верстати обладнані дуже надійним пневматичним, електричним і електронним оснащенням фірм FESTO і PROTOOL, що гарантує їх безперебійну і довговічну роботу. Найсучасніші мікропроцесорні системи керування і контролю (зварювальний автомат) забезпечують міцність і надійність зварювання найвищої якості. Верстати з фірмовим знаком "STENOMA" працюють вже у понад 170 підприємствах Польщі, України, Литви і Росії. На усі верстати фірма надає 12 місячний гарантійний термін і забезпечує сервісне обслуговування.
З жовтня 2002 року зареєстрована і починає свою господарську діяльність фірма "СТЕНОМА плюс" у Калінінграді, Росія. Це спільне польсько-російське підприємство, на якому виробляється зборка устаткування марки "STENOMA". Також маємо власний центр технічного обслуговування та інформації в Києві.
Крім верстатів, початківцям, підприємство може запропонувати навчання персоналу на дослідному заводі в Калінінграді, де виробляють вікна і двері з профілів ПВХ і алюмінію.
Підприємство налагодить співпрацю з дилерами із продажу верстатів на території України, Росії, Молодови, Бєларусі і Казахстану.
Применение - фасады
Компании, предоставляющие аналогичные услуги
Обновление: 13.04.2003
Зарегистрировано: 01.01.2001
Идентификатор: 519
Отзывы о компании
E-Mail:
следить за ответами
okna.ua/stenoma
QR-код страницы компании Стенома
Ссылка для мобильных устройств
Центральный офис
Популярность компании
198 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 1 978