Увага! Новинка сезону!
Цієї весни, через високу актуальність енергозбереження і, швидше, вимушеної максимальної економії енергоресурсів, у зв'язку із зростанням тарифів, пропонуємо Вам провести також і ревізію Ваших металопластикових вікон.
«Глас Трьош Полтава» спільно з компанією «OKRON», виробником вікон, запускає проект «Нове скло - тепліше вікна», основним завданням якого буде заміна склопакетів з звичайних на енергоефективні.
Згідно з дослідженнями, енерговтрати через вікна і двері складають близько 35% від загальних енерговитрат будівлі. Якщо у Вашому будинку, квартирі або офісі вже встановлені металопластикові вікна, але зі звичайними склопакетами - наш проект для Вас.
Склопакет, як відомо, займає близько 80% площі вікна і, тим самим, визначає енергоефективність всього віконного блоку. Саме від його властивостей залежать теплотехнічні параметри виробу в цілому. Тому склопакет можна по праву назвати найважливішою деталлю вікна, що дозволяє регулювати рівень енергозбереження всієї світлопрозорої конструкції. І, якщо в склопакетах використані скла без енергозберігаючих покриттів - Ви несете додаткові витрати на обігрів і кондиціонування приміщення. Замінивши лише одну, але саму важливу деталь у Ваших вікнах, Ви зможете суттєво економити.
Отже, давайте розберемося, що ж таке енергоефективний склопакет і чим він відрізняється від звичайного.
Звичайні склопакети мають два або більше скла (без будь-яких енергозберігаючих напилювань), які з'єднані між собою дистанційною рамкою, як правило, алюмінієвої.
Щоб підвищити рівень енергоефективності склопакета, на скло, в заводських умовах, завдають найтонші шари оксидів металів і мікрочастинок срібла, які й надають звичайному склу його унікальні енергозберігаючі властивості, залишаючи при цьому саме скло максимально прозорим. Також, використовуються спеціальні дистанційні рамки з термоволокна, що дозволяє максимально уникнути появи конденсату по периметру скла. А ще - заповнюють простір між склом Аргоном, інертним газом, який підвищує енергозберігаючі властивості скла з енергонапиленням. Склопакети з такими характеристиками і виготовляє компанія «Глас Трьош Полтава».
Тепер, трохи про цифри. Коефіцієнт, який показує енергоефективність віконної конструкції - це коефіцієнт теплопровідності (Ug). Чим менше цифри цього коефіцієнт, тим менше дорогоцінного тепла виходить через Ваші вікна в опалювальний сезон і менше витрати на електроенергію в період кондиціонування.
Формула склопакета / Коефіцієнт Ug, Вт / м.кв • К *
Однокамерний 4-16-4 / 2,73
Однокамерний енергопакет 4-16ar-4 zero / 1,04
Двокамерний 4-10-4-10-4 / 1,98
Двокамерний енергопакет 4i-10ar-4-10ar-4i / 0,83
* Показники розраховані за допомогою програми Glace згідно з європейськими стандартами і базуються на сертифікованих вимірах. (Графік у вкладенні)
Як бачимо, показник Ug звичайного однокамерного склопакета в 2,6 рази гірше, ніж такого ж однокамерного, але з поліпшеним енергозбереженням. А двокамерний звичайний склопакет в 2,4 рази більше пропускає тепла, «опалюючи» вулицю, ніж такий же двокамерний, але з двома енергостекламі... Цифри, що змушують замислитися, скільки «зайвих» коштів ми витрачаємо, використовуючи звичайне скло. І це ми взяли для прикладу самі «прості» комбінації енергозберігаючого скла. На даний момент, сучасні склопакети дозволяють домогтися максимально низьких коефіцієнтів теплопровідності, що досягають 0,53 Вт/м.кв•К, що в 5 разів перевершує звичайний склопакет, а це вже серйозний показник, що дорівнює цегляній кладці в більш, ніж 90 см!
Наш проект «Нове скло - тепліші вікна» допоможе Вашим вікнам стати по-справжньому економічними і енергоефективними, а Вам, вклавши невеликі кошти в заміну склопакетів, не порушуючи при цьому цілісності віконної рами, зберегти комфорт і тепло в будинку.