Балконський ТМ

Балконський ТМ

Поставщик
Киев
Тел.:
+380 96 233 XX XX +380 96 233 0515
С компанией нет связи?
Оставить заявку

Балконський ТМ

БАЛКОН ПІД КЛЮЧ

Багато хто з нас не з чуток знають, що таке балкон або лоджія. Адже такі невеликі майданчики є практично в кожному багатоповерховому будинку. Ще не так давно вони служили в якості місць для зберігання різного мотлоху. Однак сьогодні ситуація кардинально змінилася. Тепер балконний простір можна перетворити до невпізнання, зробивши його більш функціональним або ж перетворивши його на додаткове житлове приміщення.

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ПОСЛУГИ “БАЛКОН ПІД КЛЮЧ”?
Деколи трапляється, що балкон або лоджія зношуються, втрачають свій зовнішній вигляд і згодом потребують засклення, утеплення, а також внутрішньої і зовнішньої обшивки. А ті, хто хоче розширити житлову площу, приймають рішення приєднати його до кімнати або кухні. У цьому випадку без допомоги фахівців не обійтися. І “BalkonSky” – це саме те, що Вам потрібно. Дана компанія виконує обробку і ремонт балконів у Києві, передмісті столиці і в Броварах. Тут все виконується від “а” до “я” досвідченими професіоналами, з індивідуальним підходом до кожного клієнта, і що найголовніше – під ключ.

Нерідкі випадки, коли під час ремонту багато люди замовляють роботи окремо в різних організацій, кожна з яких має свою технологію. І в результаті, для того, щоб привести балкон у більш-менш людський вигляд, потрібно багато переробляти після фахівців.

Ми працюємо абсолютно по-іншому. Наша компанія відрізняється налагодженою технологією виконання такої послуги, як балкон під ключ (ціна), яка перевірена роками. У нас працюють тільки досвідчені професіонали, які добре знаються на своїх ділянках, виконуючи свою роботу якісно, причому на кожному його етапі. І що найголовніше – роботи в комплексі обходяться набагато дешевше, ніж окремо.

Комплектующие

Профиль
OPEN TECK
Salamander
Фурнитура:
VORNE
MACO
Обновление: 06.06.2022
Зарегистрировано: 06.11.2011
Идентификатор: 15793
Отзывы о компании
Ю
Молодцы, работают быстро и четко, вкладываются в сроки, учитывают пожелания заказчика. Всё красиво
19 авг. 2014 г., 11:46
ОтветитьПожаловаться на спам
okna.ua/balkonsky
Балконський ТМ на карте
Центральный офис
вулиця Євгена Сверстюка, 19, оф. 316, Киев
Ролети з теплим коробом GANT