activPilot — новий погляд на фурнітуру

386
Компанія Winkhaus — один з європейських лідерів на ринку фурнітури — протягом усієї своєї діяльності пильно стежить за модернізацією пропонованих продуктів, тому вони повною мірою відповідають сучасним вимогам та тенденціям ринку. Однією з найновіших розробок компанії являється система activPilot, що поєднує в собі найсучасніші інноваційні розробки у галузі фурнітури.

 

 Новий стандарт фурнітури
Система activPilot фірми winkhaus" title="WINKHAUS" >Winkhaus об’єднує в собі багато інноваційних, практичних рішень, котрі в майбутньому стануть стандартом.
Нова система була розроблена на базі перевіреної фурнітури autoPilot. Хоча тут і збережені найбільші переваги попередньої системи фурнітури, такі як блокування штифта завіси для кронштейна, доводчик закривання стулки з позиції нахилу, пе­ри­ме­траль­но-силове поєднання елементів, однак ці рішення були суттєво змінені.

 

 Простий монтаж, раціональна логістика
Конструкція системи activPilot забезпечує простий і швидкий монтаж фурнітури на вікно. Вона має модульну систему, елементи є універсальними і виконують багато функцій. Тепер замість спеціальних рамних частин використовуються стандартні зачепи, поєднані зі спеціальним адаптером. Окрім того, значно зменшилася кількість елементів, котрі замовляє і зберігає на своєму складі виробник вікон.

 

Безпека та система замикання
Система activPilot базується на єдиному запірному елементі — восьмикутному грибку, спільному для всіх версій фурнітури. Підвищення стандарту безпеки полягає у заміні декількох стандартних зачепів на протизламні. Не потрібно нічого змінювати на стулці, оскільки кожен з її елементів, з’єднуючись з протизламними зачепами на рамі, відповідає вимогам підвищеного захисту.

 

Ергономіка і дизайн
Штамп у вигляді трьох квадратів, розміщених разом — це відмітний знак фурнітури activPilot, що символізує інновації та якість.
У системі activPilot ергономіка і функціональність поєднуються з естетикою виконання і декоративними акцентами, котрі з`являються на елементах для рами і для стулки.
Зачепи на раму, а також завіси мають заокруглені краї, відповідно до нових тенденцій у розробці промислового дизайну.
Восьмикутний примикаючий грибок з ексцентричним стержнем — це виняткове рішення у своєму класі. Він гарантує однакову щільність і безпеку як стандартних вікон, так і вікон з підвищеним рівнем протизламності. Для покупця вікон це додаткова можливість для легкого регулювання прижиму стулки до рами.

 

Менше елементів, більше функцій
Більшість елементів фурнітури activPilot поєднують дві або більше функцій. При цьому стандартні зачепи виконують замикаючу функцію і одночасно взаємодіють з додатковими елементами. Такими елементами, наприклад, є блокада повороту ручки з мікроліфтом (двофункціональний елемент DUO), а також багатофунк­ціо­нальний елемент, котрий, окрім цього, виконує роль балконної защіпки.
Відмінною рисою activPilot є не тільки багатофункціональні елемен­ти, але також зручна і елегантна руч­ка-важіль для вікон зі штульпом, яка відкривається спеціальною кнопкою. Це є абсолютно новою концепцією, досі невідомою у фурнітурній техніці.


Презентация
Фурнитура для окон и дверей Savio
Презентация
Умная безопасность от МАСО
Презентация
ПВХ-подоконники и террасное покрытие от «Элизиум пласт»
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Библиотека
Объявления
Тендеры
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2018 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua