Вікна REHAU від виробникаВікна REHAU від виробника

Для майбутнього тільки найкраще – нова віконна система GENEO

 7 613

GENEO®

Як преміум - бренд, що пропонує технології на основі полімерів, REHAU є світовим лідером у галузях будівництва, автомобілебудування та індустрії. Ми спеціалізуємося на перспективних розробках, таких, як нова високоенергетична система віконних профілів GENEO®.

Відповідальне та дбайливе ставлення до сировини, що весь час зменшується, набуває все більшого значення в будівельній галузі. Оскільки найбільша втрата тепла в будівлі відбувається найчастіше через недостатньо добре ізолюючі віконні та фасадні елементи, то під час розробки нової генерації віконних профілів REHAU найголовнішим завданням були їх відмінні енергетичні властивості. Результатом розробок став новий етап розвитку віконного будівництва, революційне поєднання високотехнологічного матеріалу REHAU RAU-FIPRO® та інновативної конструкції з профілю REHAU GENEO®.

Неперевершена теплоізоляція

GENEO®
GENEO – це найкраща щодо енергозбереження система з віконного профілю, яка існує цього часу на ринку з монтажною глибиною 86 мм. За допомогою профілів системи GENEO стало можливим створення енергозберігаючих вікон цього класу. Вони створюють сприятливий клімат, до якого завжди прагнули забудовники. Найголовнішим є те, що нова сисДля майбутнього тільки найкраще – нова віконна система GENEOтема відповідає всім енергетичним вимогам, не погіршуючи при цьому високу звукоізоляцію та ефективний захист від зламу. За допомогою системи GENEO виробляються вікна зі звукоізоляцією класу 5 та захистом від зламу класу 2 без посилення сталлю та одночасно повністю використовуються теплозберігаючі властивості. Завдяки армуванню з волокнистого композитного матеріалу можна повністю відмовитися від сталі, що в свою чергу виключає утворення мостиків холоду. Система з середнім ущільненням та додатковими термомодулями дозволяє досягнути значень теплоізоляції на рівні стандартів дому з нульовим споживанням енергії зі стандартною монтажною шириною. Таким чином, наприклад, власник будинку з новими вікнами з системи GENEO MD plus може щороку економити до 1341 літру нафти – на сьогоднішній день – це близько 1006 ? – та одночасно звільнювати оточуюче середовище мінімум від 3 1/2 тон CO2.*

Неповторний, інноваційний та орієнтований на майбутнє

Розроблений спеціально для системи GENEO високотехнологічний матеріал RAU-FIPRO пропонує вже під час монтажу вікон раніше невідомі переваги. Волокнисті композитні матеріали були випробувані роками в найважчих умовах в літакобудуванні та у Формулі 1. В системі GENEO цей матеріал використано в якості ядра профілю, він сприяє виключній стабільності та жорсткості на скручування – та все це без зусиль. Системи такого класу зі сталевим армуванням до 40% важчі, ніж система GENEO. Це свідчить, перш за все, про швидке та легке виробництво, транспортування та монтаж.

Запатентована інтегрована підсилювальна система „IVS“, оснащена інтегрованим гвинтовим каналом та додатковим доданням поперечної жорсткості, дає можливість досягти найвищої стабільності закріплення гвинтового з‘єднання та значної стабільності основи профілю. Все це, однак, не означає, що переробники мають багато інвестувати. Переробку профілю GENEO можна здійснювати на вже встановленому обладнанні за допомогою звичних процесів, як, наприклад, зварювання.

Найбільш комфортний та функціональний

Серед переваг вікон з системи GENEO є не лише найвища енергоефективність. Вони міцні, орієнтовані на майбутнє та пропонують максимальний комфорт. За допомогою найкращої звукоізоляції вони забезпечують приємну тишу, а за допомогою виключного захисту проти зламу – оптимальну безпеку. Вражає також легкість відкривання та закривання. Абсолютно нове ущільнення помітно зменшує друк при закриванні. Це забезпечує більшу якість життя. Оскільки орієнтованість на майбутнє тісно пов‘язана з позитивним балансом оточуючого середовища, система GENEO оптимально забезпечує стандартизоване вторинне використання ресурсів, що забезпечується визначеним циклом матеріалу RAU-FIPRO.

Для майбутнього тільки найкраще – нова віконна система GENEO® виготовлена з високотехнологічного матеріалу RAUFIPRO®

GENEO®

Дана система була вперше представлена на виставці Fensterbau Frontale, яка проходила в м. Нюрнберг (Німеччина) 2 - 5.04.2008р.

* Вихідна база: дерев’яне / ПВХ - вікно 70-их років:
UW приблизно 3,0 W / м2K, загальна площа вікна 52 м2, спосіб опалення:
Нафта (актуальна ціна: 75 Ct /літр)

Найдите все свои архитектурные решения через OKNA.ua: Нажмите здесь чтобы зарегистрироваться. Вы производитель и хотите наладить контакт с клиентами? Кликните сюда.
0800 308 88 XX XX 0800 308 888
0800 308 88 XX XX +380 50 150 4942
Вікна WELARUM за програмою єВідновлення

Новое и лучшее

много!
22 июн. 2011 г., 12:49
ОтветитьПожаловаться на спам