Рейтинг компаний
Рейтинг сайтов
Цены по типам окон
Расчет цены на окна
Расчет прочности окон
Расчет энергоэффективности

Профiлi системи aluplast

2822
Компанія aluplast GmbH відома в Україні з 1996 року як виробник сучасних ПВХ-систем. Діяльність фірми зосереджена на розробці, виробництві та удосконаленні профільних систем: як стандартних, так і широкого асортименту елітних профілів.

Сімейство профілів aluplast.okna.ua/" title="aluplast - профильные системы для ПВХ окон" >aluplast — це функціонально продумана система, головною перевагою якої є сумісність, надійність та легкість зборки. Вона включає три-, чотири-, п’яти- та шестикамерні профілі шириною від 50 до 80 мм. Крім того, це профілі для реставрації давніх споруд, для розсувних вікон, підйомно-зсувних дверей. aluplast пропонує споживачам шість серій системи Ideal.
Ideal 1000 — це система віконних профілів завширшки 50 мм із зовнішнім ущільненням стулки, яка використовується переважно для віконних рам виробничих та допоміжних приміщень.
Серію Ideal 2000 часто називають класичною з ряду профільних систем aluplast. Вона складається з 165 різних типів пластикових трикамерних профілів шириною 60 мм із закругленою, прямокутною та фігурною поверхнею профілю. За наявності різних видів стулок, наприклад, з одноплоскісною, зміщеною чи напівзміщеною поверхнею, широкої гами кольорів ламінованих та декоративних профілів, вона дозволяє надати конструкції зовнішній вигляд і дизайн з урахуванням будь-яких потреб споживача. Серія Ideal 3000 практично повторює систему Ideal 2000 і відрізняється серединним ущільненням стулок.
Ideal 4000 — це один з перших варіантів елітних профілів, які представляють чотирикамерну систему шириною 70 мм. Ideal 4000 пропонується зі зміщеною та напівзміщеною поверхнею.
Ideal 5000 — це розробка, запропонована дочірньою фірмою, стала популярною не лише в Австрії, Німеччині, але і в Україні. П’ять камер та надійне ущільнення по зовнішньому фальцу забезпечують гарну звукову та теплову ізоляцію.
І, нарешті, — Ideal 6000. Це шестикамерна серія профілів завширшки 80 мм — одна із недавніх розробок фірми, яка має високі показники теплозберігання. Крім того, завдяки можливості комплектування вікон склопакетами до 48 мм, в даній системі досягаються високі показники звукоізоляції: 35-46 dB.

Всі профілі сконструйовані таким чином, що дозволяють використовувати в них однакові елементи жорсткості, поперечний переріз яких було розраховано у відповідності з вимогами статики. Така уніфікація елементів жорсткості полегшує зборку виробів з профілів і дозволяє скоротити складські витрати. Загальним для всієї системи є однакова відстань від фурнітурного пазу до краю рами — 13 мм, що дозволяє встановлювати протизламну фурнітуру. Раціональне розподілення товщини стінок, оптимальна конструкція і висока якість сировини, що застосовується, забезпечують відповідність профілів вимогам, які пред’являють архітектори та будівельні організації до таких виробів.


Всі системи сертифіковані в Україні, Росії, Білорусі та Німеччині. Система якості виробництва aluplast підтверджує відповідність випущеної продукції вимогам DIN EN ISO 9001.

 

Представництва і склади Aluplast в Україні:


Презентация
Іновативнi новi та традицiйнi системи “Alumil” на ринку України: прогресивнi розробки та стабiльна якiсть
Презентация
“Савiо” пропонує: якiсть, функцiональнiсть, дизайн
Презентация
Salamander: начнем год с преобразований
Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Библиотека
Объявления
Тендеры
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2018 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua