Профiлi системи aluplast

calendar_today
1 ноября 2003
query_builder
visibility
3 057
Компанія aluplast GmbH відома в Україні з 1996 року як виробник сучасних ПВХ-систем. Діяльність фірми зосереджена на розробці, виробництві та удосконаленні профільних систем: як стандартних, так і широкого асортименту елітних профілів.

Сімейство профілів aluplast.okna.ua/" title="aluplast - профильные системы для ПВХ окон" >aluplast — це функціонально продумана система, головною перевагою якої є сумісність, надійність та легкість зборки. Вона включає три-, чотири-, п’яти- та шестикамерні профілі шириною від 50 до 80 мм. Крім того, це профілі для реставрації давніх споруд, для розсувних вікон, підйомно-зсувних дверей. aluplast пропонує споживачам шість серій системи Ideal.
Ideal 1000 — це система віконних профілів завширшки 50 мм із зовнішнім ущільненням стулки, яка використовується переважно для віконних рам виробничих та допоміжних приміщень.
Серію Ideal 2000 часто називають класичною з ряду профільних систем aluplast. Вона складається з 165 різних типів пластикових трикамерних профілів шириною 60 мм із закругленою, прямокутною та фігурною поверхнею профілю. За наявності різних видів стулок, наприклад, з одноплоскісною, зміщеною чи напівзміщеною поверхнею, широкої гами кольорів ламінованих та декоративних профілів, вона дозволяє надати конструкції зовнішній вигляд і дизайн з урахуванням будь-яких потреб споживача. Серія Ideal 3000 практично повторює систему Ideal 2000 і відрізняється серединним ущільненням стулок.
Ideal 4000 — це один з перших варіантів елітних профілів, які представляють чотирикамерну систему шириною 70 мм. Ideal 4000 пропонується зі зміщеною та напівзміщеною поверхнею.
Ideal 5000 — це розробка, запропонована дочірньою фірмою, стала популярною не лише в Австрії, Німеччині, але і в Україні. П’ять камер та надійне ущільнення по зовнішньому фальцу забезпечують гарну звукову та теплову ізоляцію.
І, нарешті, — Ideal 6000. Це шестикамерна серія профілів завширшки 80 мм — одна із недавніх розробок фірми, яка має високі показники теплозберігання. Крім того, завдяки можливості комплектування вікон склопакетами до 48 мм, в даній системі досягаються високі показники звукоізоляції: 35-46 dB.

Всі профілі сконструйовані таким чином, що дозволяють використовувати в них однакові елементи жорсткості, поперечний переріз яких було розраховано у відповідності з вимогами статики. Така уніфікація елементів жорсткості полегшує зборку виробів з профілів і дозволяє скоротити складські витрати. Загальним для всієї системи є однакова відстань від фурнітурного пазу до краю рами — 13 мм, що дозволяє встановлювати протизламну фурнітуру. Раціональне розподілення товщини стінок, оптимальна конструкція і висока якість сировини, що застосовується, забезпечують відповідність профілів вимогам, які пред’являють архітектори та будівельні організації до таких виробів.


Всі системи сертифіковані в Україні, Росії, Білорусі та Німеччині. Система якості виробництва aluplast підтверджує відповідність випущеної продукції вимогам DIN EN ISO 9001.

 

Представництва і склади Aluplast в Україні:

Комментарии
Loading
E-Mail:
следить за ответами