Стратегії щодо підвищення якості та успіху на ринку

Страница 1 из 2
207
Підвищення безпечності та якості товарів на ринку є постійним процесом, що нерозривно походить від ступеня науково-технічного прогресу та є необхідним процесом під тиском зростаючих вимог споживачів

Гармонізація національного законодавства та регламентуючих документів в галузі будівництва з відповідними нормами ЄС є надзвичайно важливим процесом, тому, що ЄС — найближчий сусід України з надзвичайно потужним ринком з величезним промисловим потенціалом, цей ринок буде завжди впливати на ринок України як з точки зору імпорту, так і з позиції експорту виробів будівельної галузі.
Європейський Союз (ЄС) — економічне та політичне об′єднання 27 європейських держав-членів, що спрямоване на регіональну інтеграцію. Доля ЄС в світовому ВВП складає біля 28% (16,5 трлн.$). Населення ЄС налічує приблизно 500 млн. осіб.
Європейський Союз приймає закони (директиви, законодавчі акти та постанови) в сфері правосуддя та внутрішніх справ, а також виробляє загальну політику в сфері торгівлі, сільського господарства, регіонального розвитку тощо.

Європейський Союз — це:

 • Спільний єдиний ринок.
 • Спільні правила конкуренції.
 • Спільна політика у зовнішній торгівлі.
 • Вільне пересування капіталу, товарів, послуг, людей.

  Вимоги щодо безпечності товару зазвичай є жорстко обов′язковими, контролюються Державою та прийняті на найвищому рівні нормативно-правового регулювання (Закони, Постанови Уряду).
  Вимоги щодо безпеки товарів та послуг згідно сучасної світової практики прийнято називати «Технічний Регламент». Вимоги щодо якості товарів та послуг зазвичай контролюються безпосередньо ринком та не є чимось обов′язковим (таблиця 1).


  Мал. 1

  Документ, розроблений на основі консенсусу та затверджений уповноваженим органом, що встановлює призначені для загального і багаторазового використання правила, інструкції або характеристики, які стосуються діяльності чи її результатів, включаючи продукцію, процеси або послуги, дотримання яких є:

 • обов′язковим (Технічний регламент);
 • необов′язковим (Стандарт).

  При цьому, згідно нового підходу у практиці Європейського Союзу, вимоги щодо безпеки, що прописано у Директивах та Регламентах, підкріплюються та більш широко розкриваються у гармонізованих стандартах (мал. 1).
  Гармонізовані стандарти ЄС містять практичне та науково-обгрунтоване пояснення, які саме вимоги щодо конкретного виду продукції на практиці забезпечують виконання вимог Директив щодо безпечності.
  Таким чином, Стандарт, хоч і є, сам по собі, необов′язковим до виконання документом, є найпростішим та найобгрунтованішим способом доведення факту того, що продукт відповідає обов′язковим вимогам Директив ЄС щодо безпечності.
  Можна стверджувати, що вимоги Директив щодо безпеки підтверджуються переліком відповідних стандартів. Тобто, якщо товар вироблено у відповідності до стандарту, який входить до переліку «підтверджуючої бази» директиви, то такий товар вважають таким, що відповідає вимогам безпеки Директиви. Це явище називають «презумпцією відповідності».

  Стандарт ЄС «CEN EN 14351-1:2006+A1:2010 Windows and doors — Product standard, performance characteristics — Part 1: Windows and external pedestrian doorsets without resistance to fire and/or smoke leakage characteristics» прийнятий на заміну EN 14351-1:2006, з 1.12.2010 вважається гармонізованим в ЄС та таким, що являє собою доказову базу для Директиви ЄС 89/106/EEC of 21 December 1988 on the approximation of laws, regulations and administrative provisions of the Member States relating to construction products.
  Тобто виробник вікон та дверей, який виробляє свою продукцію у відповідності зі стандартом «CEN EN 14351-1:2006+A1:2010 Windows and doors — Product standard, performance characteristics — Part 1: Windows and external pedestrian doorsets without resistance to fire and/or smoke leakage characteristics», що підтверджено процедурами оцінки відповідності, має право маркувати свою продукцію знаком СЄ, що свідчить про безпечність продукту згідно законодавства ЄС.

 • 1 2 Следующая

   Оценка качества продукции: изменения в украинском законодательстве
  Регламенты и нормы
   Потенциал солнечной энергии в Украине
  Экология и экономика
   Компания «АМТТ» об основных тенденциях фасадного остекления в Украине
  Наше интервью
  Комментарии
  E-Mail:
  следить за ответами
  Окна
  Металлопластиковые окна
  Алюминиевые окна
  Деревянные окна
  Стеклопакеты
  Услуги
  Ремонт окон
  Утепление фасадов
  Монтаж пластиковых окон
  Устройство откосов
  Аксессуары
  Подоконники
  Москитные сетки
  Отливы
  Вертикальные шторы-жалюзи
  Двери
  Входные двери
  Межкомнатные двери
  Противопожарные двери
  Автоматические двери
  Фасады
  Светопрозрачные фасады
  Зимние сады
  Алюминиевые фасады
  Навесные фасады
  Системы (бренды)
  Профили
  Фурнитура
  Оборудование
  Стекло и заполнение
  Армирующие профили
  Уплотнители
  Крепеж
  Программное обеспечение
  Энергоэффективность
  Калькулятор энергоэффективности окон
  Подбор окон по энергоэффективности
  Статьи об энергоэффективности
  Калькулятор окон
  Расчет стоимости окон
  Расчет ветровых нагрузок на окна
  Расчет энергоэффективности
  Добавить компанию
  Объявить тендер
  Рейтинг, Рейтинг сайтов
  Акции и скидки
  Видео
  Выставки
  Карты
  Новости
  Объекты
  Профильные системы
  © 2016 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
  Карта сайта okna.ua