ТОВ “Т.Б.М.-Україна”: 3 роки на шляху до лiдерства

Страница 1 из 2
3351
Досвід роботи ЗАТ “Т.Б.М.”, крупного постачальника фурнітури фірми ROTO-FRANK (Німеччина), в Росії нараховує більше десяти років. Але специфічні умови динамічного розвитку українського ринку та територіальні особливості дозволили ТОВ “Т.Б.М.-Україна” за 3 роки напрацювати не менш перспективну базу.

Своїм найважливішим завданням компанія “Т.Б.М.-Україна” вважає ретельний моніторинг і прогнозування споживчого ринку та, як результат, — розширення мережі регіональних представництв і формування в регіональних складах асортименту, який спроможний задовольнити потреби найвимогливіших замовників.

ЗАТ “Т.Б.М.”, яку було створено в Росії 1993 року, за десять років пройшла шлях від невеликої фірми, що спеціалізувалася на доставках комплектуючих для виробництва вікон та дверей, до холдингу, технологічна потужність якого допомагає втілювати проекти найвищих рівнів складності. Тепер ЗАТ “Т.Б.М.” нараховує
32 торговельних філіали з власними складами і більше
30 регіональних представництв в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані, Узбекістані.
Свій ювілей компанія відзначила в новому офісно-логістичному комплексі площею 27 тис. м2. Експерти вважають, що цей центр логістики може стати одним з найкрупніших не лише в Росії, але й в Східній Європі.
В асортименті фірми органічно поєднується продукція провідних європейських постачальників та вітчизняних виробників. У квітні 2001 року в місті Бронниці фірмою “Т.Б.М.” було започатковано виробництво дерев’яного віконного профілю та бруса з використанням сучасних технологій деревообробки та якісних витратних матеріалів.

Авторитет компанії “Т.Б.М.-Україна” було здобуто давно. На даний момент він “працює” на неї, при цьому дозволяє “Т.Б.М.” не лише швидко розвиватися, але й виступати своєрідним “гуру” в колі партнерів та колег. Саме тому компанія намагається регулярно проводити спеціалізовані семінари та зустрічі колег, що дозволяють їм бути в курсі найсучасніших і найбільш перспективних розробок і технологій у сфері виробництва комплектуючих. Це накладає серйозні зобов’язання на компанію, основною метою якої є здобуття статусу лідера в сфері постачання фурнітури ROTO в Україні.

Формування мережі складів та представництв
(“Через регіони — до центру”)

Відкриття 3 роки тому офісу та складу компанії “Т.Б.М.-Україна” в Києві дозволило зробити висновки про необхідність формування мережі складів і представництв на всій території України. Регіони, в яких активно розвивається будівництво, не менше, ніж столиця, потребують матеріали та комплектуючі, тоді як доставка з центральних областей займає багато часу і досить часто спричиняє перенесення строків початку будівництва та гальмує процес розвитку регіонів. Тому створення регіональних представництв є головною метою діяльності компанії “Т.Б.М.” в Україні.

За три роки “Т.Б.М.-Україна” відкрила склади у Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Сімферополі. З цих міст матеріали постачаються в Запоріжжя, Маріуполь, Луганськ, Миколаїв, Херсон. У Харкові працює представник “Т.Б.М.-Україна”.
Дослідження попиту засвідчило про необхідність розширення мережі складів на Західній Україні. Розвиток мережі складів дозволяє не лише скоротити терміни доставки, але й проводити швидку та повну комплектацію найбільш складних замовлень.

Кадрова політика

Фундаментальними принципами роботи компанії “Т.Б.М.-Україна” з персоналом є грамотний та дбайливий підхід до підбору спеціалістів і послідовна система підготовки та навчання співробітників. Показовою є й практика підбору персоналу: звичне для більшості сучасних фірм залучення спеціалістів з конкуруючих компаній не підтримується “Т.Б.М.”. Крім корисних навичок, спеціаліст, який приходить з іншої компанії з подібним видом діяльності, приносить з собою багато помилок та недопрацювань, які набув за роки праці.

1 2 Следующая

RENOLIT: Індивiдуальнiсть замiсть одноманiтностi
Презентация
“Продсервис” — оптимальне рiшення органiзацiї виробництва
Презентация
Чотирипунктне зварювання для рiзних виробництв
Презентация
Комментарии
E-Mail:
следить за ответами
Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua