Передбачено оновлення укриттів, які будуть використовуватися як класи та майстерні, утеплення фасадів для зниження витрат на опалення та встановлення сонячних панелей, особливо в південних регіонах. Крім того, увагу приділятимуть безбар’єрності, встановлюючи пандуси та сходові підіймачі.
«Спочатку це будуть десять закладів професійної освіти. Пізніше ми поширимо цей досвід на всі інші профтехи», — зазначив Дмитро Завгородній, заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Фінансування проєкту у розмірі 1,9 мільйона швейцарських франків надасть уряд Швейцарії через Швейцарське агентство розвитку та співробітництва (SDC). План реалізації проєкту затверджено на період з травня до грудня 2024 року.
Микола Скиба, керівник напряму «Розширення освітньої пропозиції» в проєкті EdUP, під час доповіді на WKC VI Frontale Edition зазначив, що для бізнесу є кілька можливостей підтримки проєкту:
- Експертна допомога: компанії можуть допомогти зі специфікацією необхідного обладнання та проєктно-кошторисною документацією.
- Технічна підтримка: будівництво та передача об'єктів.
- Матеріальна допомога: надання будівельних матеріалів та обладнання для навчання.
Команда проєкту також розглядає інші пропозиції щодо підтримки.