Цей підхід передбачає модернізацію укриттів, які також будуть використовуватися як класи та майстерні, утеплення фасадів для зменшення витрат на опалення та встановлення сонячних панелей, особливо на півдні країни. Планується враховувати вимоги безбар’єрності: встановлення пандусів, сходових підіймачів тощо.
Як прокоментував заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній: «Спочатку це будуть десять закладів професійної освіти. Пізніше ми поширимо цей досвід на всі інші профтехи».
Фінансування у розмірі 1,9 мільйона швейцарських франків виділить уряд Швейцарії через Швейцарське агентство розвитку та співробітництва (SDC). Затверджено план реалізації на період з травня до грудня 2024 року.
Як зазначив під час виступу на WKC VI Frontale Edition керівник напряму «Розширення освітньої пропозиції» в проєкті EdUP Микола Скиба для бізнесу є декілька можливостей підтримки:
- Експертна. Компанії можуть допомогти закладу зробити специфікацію необхідного обладнання, проєктно-кошторисну документацію тощо.
- Технічна. Збудувати та передати.
- Матеріальна. Надання будівельних матеріалів, обладнання для навчання.
Також для закладів профтехосвіти розроблені курси з енергоефективності.