Вікна REHAU від виробникаВікна REHAU від виробника
Штори та гардини Штори та гардини

Штори та гардини

Продаж штор і гардин. Під замовлення

Виберіть місто
ФільтриФільтри
Працюємо під час ВС
Рулонні штори
Працюємо під час ВС
Тканинні ролети.
Працюємо під час ВС
Коллекція Льон
Працюємо під час ВС
День ніч Secret
Тонкі прозорі гардини виконують декоративну функцію. Вони доповнюють інтер'єр кімнати, тому при їх виборі рекомендуємо дотримуватися єдності стилю. Для оформлення інтер'єру їх можна використовувати самостійно або в поєднанні з портьєрами.
Портьєри не тільки оформляють вікна, але і захищають від зайвого світла.
Як і раніше, сучасні портьєри виготовляються з щільних важких тканин. Але спочатку портьєри використовувалися для декорування дверних прорізів.

Часто їх застосовують у вітальні або для оформлення спальні. Але, якщо в кімнаті мало вільного простору, рішення купити важкі строкаті штори буде помилковим. Вони «перевантажать» інтер'єр. Також, якщо вікна залу невеликі, портьєри або штори з великими квітковими або абстрактними принтами не підійдуть. А на високих вузьких отворах добре виглядатимуть ламбрекени, крадучи висоту. Але особливо вигідно портьєри виглядають на великих по висоті та ширині вікнах.

Для того щоб самостійно зробити замовлення гардин, потрібно коректно визначити розміри. Фахівці рекомендують ширину карниза множити на коефіцієнт збірки - 2,5, а при визначенні висоти не забувати віднімати відстань від підлоги до низу виробу. Ще для кімнат з низькими стелями краще вибирати тканину з вертикальними лініями або смугами, щоб візуально збільшити висоту, і розміщувати карниз під самою стелею. А для високих стель, коли тканини не вистачає, існує інша хитрість - малюнок без направлення. Тоді тюль або штори можна перевернути і набрати потрібну висоту. При оформленні дитячої можна зупиниться на натуральних тканинах яскравого забарвлення, а для кухні розглянути тканини з брудовідштовхуванням. У виготовлення завіси визначальну роль відіграє ціна на тканину, яка безпосередньо впливає на вартість готового виробу. Але, якісна дорога тканина - це термін служби, зовнішній вигляд, сталість розмірів і кольору, а дешевий варіант найімовірніше тимчасовий варіант.
OKNA.ua - Платформа
Виробництво вікон Viknar`off