ЕлДом. Виробник металопластикових конструкційЕлДом. Виробник металопластикових конструкцій

Калькулятор металопластикових (пластикових) вікон. Купити пластикові вікна

vikna.ua

Зручний віконний калькулятор для розрахунку вартості

Віконний калькулятор дозволяє визначити вартість вікна у залежності від його розмірів, комплектації та енергоефективних характеристик. Розрахунок проводиться за пропозиціями від понад 100 компаній із різних регіонів України.
Крім металопластикових вікон, калькулятор дозволяє розрахувати ціну на балконне скління, балконні або офісні двері, вікна та офісні двері з фрамугою, а також розсувний балкон.

Калькулятор дозволяє не тільки обрати, але й замовити пластикові вікна онлайн. Зручний доступ до контактів постачальника дає можливість швидко уточнити нюанси щодо умов оплати, доставки, установки та офіційного договору на виріб.

Якщо потрібно швидко зорієнтуватися в цінах на пластикові вікна, калькулятор OKNA.ua дозволить це зробити менш ніж за одну хвилину.

Простий розрахунок

Щоб розрахувати вартість вікна, потрібно вибрати його варіант за картинкою (вкладка "Вибір за картинкою"), вказавши ширину і висоту, або задати параметри потрібної конструкції у вкладці "Вибір вікна, балкона або дверей", а потім натиснути кнопку "Розрахувати".

В отриманих результатах відображаються варіанти конструкцій відповідно до вказаних параметрів. По правій стороні результатів пошуку вказана ціна пластикових вікон. Над списком варіантів вікон також вказана вилка цін і кількість пропозицій, що відповідають заданим параметрам.

Результати можна сортувати за ціною або за показником енергозбереження.
Крім того, за результатами першого етапу розрахунку ви отримуєте ще низку можливостей.

5 можливостей в одному калькуляторі

Калькулятор вікон дає можливість зробити розрахунок вартості вікна за його типом і розмірам, а також:

  1. Швидко оцінити рівень цін на вікна у залежності від їх енергоефективності та вибрати енергозберігаючі вікна.
  2. Знайти постачальників вікон з конкурентними цінами.
  3. Визначити вартість пластикових вікон відповідного класу енергозбереження (для цього потрібно використовувати фільтр "Енергозбереження").
  4. Визначити ціни на вікна з обраним склопакетом (для цього потрібно використовувати фільтр "Склопакет").
  5. Оформити попередню заявку на вікна.

Оформити попередню заявку на пластикове вікно, ціна якого вас влаштує, можна, клікнувши на кнопку "Замовити". Після відправки форми з вами повинен зв'язатися представник відповідної віконної компанії для уточнення деталей замовлення. Щоб зв'язатися з постачальником або виробником продукції безпосередньо, потрібно клікнути на назву компанії — ви перейдете на сторінку компанії, де вказані всі необхідні контакти.

Вікна, які можна придбати за програмою енергоефективності, позначені словом "Енергокредит".


Дізнатися, скільки енергії та грошей економить обране вікно, а також порівняти енергоефективність не тільки запропонованих на ринку вікон, але і віконних конструкцій, які встановлювалися раніше і на які не показані ціни у віконному калькуляторі, можна в енергокалькуляторі OKNA.ua.OKNA.ua не рекомендує вибирати вікна використовуючи один критерій - мінімальну ціну. При всій зовнішній подібності, вікна мають різні теплові та шумоізоляційні характеристики, ступінь надійності і безпеки. І вікна з мінімальною ціною, швидше за все не будуть мати необхідний комплект характеристик для застосування в Ваших умовах.
OKNA.ua - Платформа