АЛНАТ. Вікна для душіАЛНАТ. Вікна для душі
Ост-Вест-Колор

ООО Ост-Вест-Колор

Бровары Київська обл.
Тел.:
+380 44 362 XX XX +380 44 362 5011
С компанией нет связи?
Оставить заявку
Производство с оборудованием на 25 окон в смену, и объемами оконного производства предприятия — 750 шт. в месяц.

ООО Ост-Вест-Колор

ООО «Ост-Вест-Колор» зарекомендовало себя на промышленном рынке как производитель качественных металлопластиковых конструкций и надежный партнер по бизнесу.
С момента выпуска первой конструкции и сегодня, вся продукция изготавливается исключительно из европейских комплектующих, профиля Decco (Польша) и фурнитуры Maco (Австрия).
Компанія-виробник «Decco» заснована в 2005 році і є однією з найбільш швидко розвиваючих компаній в Польщі. «Decco» пропонує українському споживачеві якісну систему ПВХ-профілів, які виготовляються за технолгіями розроблених для експлуатації в різних кліматичних умовах.
За короткий час профіль «Decco» зумів міцно закріпитися на ринках світлопрозорих конструкцій у західній і центральній Європі і завоював довіру у клієнтів.
Зумовлене це перш за все, якістю і технологічністю профілю, який вдало поєднаний з елегантним інноваційним дизайном. Систему вигідно відрізняють сучасні форми, ідеальний глянець і колір, які не втратять своїх властивостей в процесі експлуатації готового виробу і будуть багато років тішити своїх споживачів.
Віконна фурнітура під торговою маркою Maco виготовляється австрійською фірмою Mayer & CO. У країнах Європи це підприємство є лідером.
Фурнітура Maco підходить як для пластикових, так і для дерев'яних вікон різної конструкції і конфігурації - від стандартних прямокутних до арочних, чашовидних і трапецієподібних. Для будь-якого варіанту може бути використана противзломна фурнітура.

МАСО гарантує:
10-річний термін експлуатації фурнітури;
50000 циклів (відкривання, відкидання і закривання) для фурнітури;
40000 механічних циклів для віконної ручки;
100% захист від корозії (більше 500 годин в соляному розчині).
Усі без винятку елементи фурнітури МАСО проходять тест RAL на міцність і функціональність, а найсуворіші критерії контролю дотримані вже на етапах розробки і підбору сировини.
Фурнітура МАСО поряд з конкурентоспроможними цінами має цілу низку переваг, до яких, насамперед, слід віднести:
максимум функцій при мінімумі універсальних деталей, одні й ті ж елементи фурнітури (за винятком петлевий групи) використовуються при виробництві вікон із ПВХ і дерева;
економія робочого часу зважаючи на мале число складальних операцій;
великий діапазон регулювання притиску стулки до рами замковими цапфами ± 1,5 мм завдяки їхній унікальній геометрії;
регулювання нижньої кутової опори в трьох напрямках;
глибока воскова обробка деталей - зменшення тертя між шинами, підвищений антикорозійний захист, що збільшує термін експлуатації фурнітури.
Всі операції по виробництву металопластикових конструкцій виконуються висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні.

Комплектующие

Профиль
DECCO
Фурнитура:
VORNE
MACO
Обновление: 31.03.2015
Зарегистрировано: 30.03.2015
Идентификатор: 38452
Отзывы о компании
okna.ua/ostwestcolor
Ост-Вест-Колор на карте
Центральный офис
Бровары, Сечевых Стрельцов, 1 07400
Популярность компании
1401 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 1 672
Вікна WELARUM за програмою єВідновлення