Solex Eng

Solex Eng

Производитель
Черновцы
Тел.:
037 257-XX-XX Показать телефон +380 372 575 760
Моб.:
050 540-XX-XX Показать телефон +3050 540 81 56
Тел.:
037 257-XX-XX Показать телефон +380 372 575 760
  • Надежность
  • Контакты
Фурнитура:
MACO
VORNE
Стекло (заполнение):
Pilkington
Описание

Solex Eng

Геометрія тепла і комфорту від «Солекс Інжинірінг».
У виробництві металопластикових вікон та дверей ПП «Солекс Інжинірінг» використовує профілі кращих європейських виробників, в основному грецької фірми Etem та надійну фурнітуру австрійської фірми Масо.
Профільну систему виробляють за найдосконалішою технологією green line з екологічно чистого матеріалу ПВХ, у складі якого стабілізатор свинець замінено на екологічно чистий кальцій-цинк.
Замовнику пропонується вибір між трьохкамерним, чотирьохкамерним та п’ятикамерним профілем для забезпечення необхідних статичних та теплозахисних показників вікон. Кольорова гама профілів забезпечується плівковим ламінуванням з імітуванням текстури дерева.
Також унікальним матеріалом для виробництва вікон та дверей є алюміній, який давно довів свої переваги, він перевірений часом і вже тривалий період не потребує особливих рекомендацій. Провідний виробник алюмінієвих профільних систем – Etem System постійно розвиває та вдосконалює свою роботу, створюючи нові області застосування алюмінієвих конструкцій в архітектурному проектуванні та будівництві.
ПП «Солекс Інжинірінг» відоме тим, що займається виготовленням світло-прозорих алюмінієвих конструкцій будь-якого рівня складності та за найвижчими критеріями якості вимогливих замовників. Однією зі складових успіху є застосування комплексного підходу у виборі тієї чи іншої профільної системи при реалізації кожного проекту індивідуально.
Особлива роль у спорудженні сучасних будівель відводиться природному сонячному освітленню внутрішнього жилого простору. Завдяки високорозвиненим технологіям та накопичено досвіду, вдалося поєднати в єдине ціле чудове освітлення приміщення з його тепловим комфортом, незалежно від пори роки. Цим вимогам відповідають термоізольовані, волого- та вітронепроникні світло-прозорі алюмінієві фасадні системи, які застосовуються фірмою «Солекс Інжинірінг».
У відповідності з конструктивними рішеннями та архітектурними задумками проектів, ПП «Солекс Інжинірінг» пропонує різні типи систем, основними з яких є: стійково-ригельні, структурні та напівструктурні фасадні системи. Універсальність систем дозволяє використовувати їх не тільки для фасадів висотних будівель, а але й для «зимових садів» у котедж них будівництвах, у спорудженні світло-прозорого даху, куполів, світло-прозорих стін та вітрин магазинів.
Склопакети. Роль склопакета надзвичайно велика у застосуванні теплозахисних якостей всього вікна в цілому, адже склопакет, як правило, займає основну частину вікна і через нього відбувається «витік» тепла з приміщення. ПП «Солекс Інжинірінг» виготовляє конструкції з використанням склопакетів високої якості, які не лише істотно підвищують тепло- і звукоізоляційні властивості вікна, а й забезпечують збереження довговічності фурнітури на 30% довше, відсутність конденсату та зменшення шкідливого впливу УФ та інфрачервоного випромінювання. До того ж кожен клієнт може обирати між однокамерним та двокамерним склопакетом, звичайним та енергозберігаючим, прозорим, матовим та тонованим.
Про вікно потрібно думати комплексно, щоби внаслідок у Ваших відчуттях затишку та комфорту не виникло пробілів. Щоби цього не сталося ПП «Солекс Інжинірінг» пропонує оснащувати Ваші вікна підвіконниками та відливами, москітними сітками та жалюзі.

Також ПП «Солекс Інжинірінг» пропонує розсувні системи, розроблені методами сучасного проектування з урахуванням передового досвіду кращих виробників. Система характеризується високими технічними показниками та привабливою ціною. Розсувна система відкривання стулок являє собою конструкцію з прямокутною рамою, по горизонтальних направляючих якої за допомогою роликів рухаються стулки, що дозволяє максимально ефективно використовувати корисну площу приміщення.
ПП «Солекс Інжинірінг» займається також реалізацією промислових та секційних гаражних воріт всесвітньовідомої фірми Kruzik, яка пропонує великий вибір стальних, алюмінієвих, промислових кольорових та секційних гаражних воріт в широкій кольоровій гаммі.
Спеціалісти ПП «Солекс Інжинірінг» професійно та бездоганно виконують монтаж виготовлених конструкцій, скління балконів та лоджій, створюють ексклюзивні проекти зимових садів та виконують складні роботи зі встановлення будь-яких нестандартних світлопрозорих конструкцій у домах та квартирах.
Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку цінову політику, якісну фурнітуру, ідеальний сервіс — гарантійне та постгарантійне обслуговування.
Обновление: 17.10.2011
Зарегистрировано: 03.04.2009
Идентификатор: 10618
Отзывы о компании
E-Mail:
следить за ответами
okna.ua/solexeng
QR-код страницы компании Solex Eng
Ссылка для мобильных устройств
Solex Eng на карте
Центральный офис
Черновцы, ул. Главная 222, оф. 2 58032
Популярность компании
1345 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 785

Окна
Металлопластиковые окна
Алюминиевые окна
Деревянные окна
Стеклопакеты
Услуги
Ремонт окон
Монтаж пластиковых окон
Утепление фасадов
Устройство откосов
Аксессуары
Подоконники
Москитные сетки
Отливы
Вертикальные шторы-жалюзи
Двери
Входные двери
Межкомнатные двери
Противопожарные двери
Автоматические двери
Фасады
Светопрозрачные фасады
Зимние сады
Алюминиевые фасады
Навесные фасады
Системы (бренды)
Профили
Фурнитура
Оборудование
Стекло и заполнение
Армирующие профили
Уплотнители
Крепеж
Программное обеспечение
Энергоэффективность
Калькулятор энергоэффективности окон
Подбор окон по энергоэффективности
Статьи об энергоэффективности
Калькулятор окон
Расчет стоимости окон
Расчет ветровых нагрузок на окна
Расчет энергоэффективности
Добавить компанию
Объявить тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтов
Акции и скидки
Видео
Выставки
Карты
Новости
Объекты
Профильные системы
© 2017 OKNA.ua, ООО «Экодар». Все права защищены. Пользовательское соглашение
Карта сайта okna.ua