VANDO
Работаем во время ВП

ООО VANDO

Optim
Производитель
Киев
Тел.:
+380 44 363 XX XX +380 44 363 5709
Моб.:
+380 44 363 XX XX +380 96 475 7000
Тел.:
+380 44 363 XX XX +380 95 253 1872
Закрыто ⋅ Открывается: чт, 09:00
С компанией нет связи?
Оставить заявку

ООО VANDO

Компанія заснована в 2004 році і пропонує свої послуги майже 18 років. VANDO– авторизований партнер німецької компанії Rehau, контроль якості на всіх етапах від виробництва до монтажу. Великий асортимент продукції та послуг, включаючи можливість виготовити нестандартні вікна, в тому числі з ламінацією, виконати скління балконів, котеджів, зимових садів. Різні види розсувних систем, інтеграція у систему розумного дому, захисні ролети та алюмінієві конструкції
Працюємо лише з якісними комплектуючими європейських постачальників, зокрема систему фурнітури WinkHaus. А основою більшості виробів є профільні системи Rehau, які постачаються із заводів Польщі та Німеччини.

VANDO - це сучасна продукція, яка відповідає останнім тенденціям і вимогам ринку, створена на основі комплексу передових технологій та власного практичного досвіду

Про нас

Всі робочі процеси виробництва VANDO виконуються на комплексному ліцензійному програмному забезпеченні, яке розроблене спеціально для конструкторських розрахунків та виготовлення світлопрозорих конструкцій. Це дозволяє контролювати якість та оперативність замовлення, що сприяє злагодженій роботі між відділами компанії.

Запорукою нашого успіху є постійне вдосконалення виробничих процесів, досвід, професіоналізм, повна віддача своїй справі та впровадження інноваційних технологій, які і забезпечують динамічне зростання компанії.
Ми впевнені у якості своєї продукції, адже маємо сучасне автоматизоване обладнання, кваліфікованих співробітників та лише оригінальні, високоякісні, комплектуючі, які мають відповідні сертифікати якості.

Металопластикові профільні системи Rehau (Німеччина);
Алюмінієві профільні системи та ролети Aluprof (Польща);
Системи фурнітури та контролю доступу Winkhaus (Німеччина);
Кожна конструкція виготовляється за індивідуальним замовленням, із застосуванням обладнання провідних європейських компаній, яке дозволяє виготовляти вікна з різними розмірами, конфігурацією та кольором профілю. Виробничий цикл регламентовано українськими та німецькими стандартами, а потужність дозволяє виготовити близько 600 стандартних конструкцій на день.

Структура виробництва VANDO:

Лінія збірки стандартних ПВХ-конструкцій;
Лінія збірки нестандартних ПВХ-конструкцій;
Лінія ламінування профілів;
Лінія збірки алюмінієвих конструкцій та ролет;
Логістичний центр
Завдяки власному відділу технічного контролю (ВТК) підвищується стандарт якості продукції та технологічних процесів на всіх етапах виробництва.

VANDO – це сучасна продукція, яка відповідає останнім тенденціям і вимогам ринку, створена на основі комплексу передових технологій та власного практичного досвіду виробництва.

Високотехнологічне обладнання
Власна лінія для ламінування профілів, з використанням плівки “Winshield”

Комплектующие

Профиль
REHAU
aluprof
Фурнитура:
WINKHAUS
Оборудование:
Fimtec
Монтажные материалы
REHAU
Ламинация
RENOLIT
Обновление: 28.11.2022
Зарегистрировано: 28.09.2022
Идентификатор: 44136
Отзывы о компании
okna.ua/vando
VANDO на карте
Центральный офис
Киев, пр-т Бажана 8Б 02000
Режим работы:
м.Київ, пр-т Бажана 8Б
Пн — Сб 09:00‒18:00
Популярность компании
20 позиция в рейтинге страниц
26 позиция в рейтинге сайтов
Всего просмотров: 755