Віконечко

ООО Віконечко

Производитель
Киев
Тел.:
Loading +380 Показать телефон +380 44 360 2526
Моб.:
Loading +380 Показать телефон +380 67 179 2233
  • Достижения
  • Контакты
Описание

ООО Віконечко

ТМ «Віконечко» объединяет родственные по происхождению ТОВ «Ника-Нор» и ТОВ «Шрек и Птах».
ТОВ «Ника-Нор» начал свою деятельность еще в 2002 году в городе Вышгороде Киевской области как небольшое семейное предприятие, производящее окна и двери из профильных систем REHAU (Германия). При этом персонал предприятия постоянно проходил обучение в известной Академии REHAU, поэтому с самого начала нашей деятельности мы привержены соблюдению технологии и оригинальным комплектующим, а значит высокому качеству наших окон и правильному монтажу.
За прошедшие 10 лет мы изготовили и установили десятки тысяч окон в городе Киеве и области, имеем огромное количество благодарных клиентов и безупречную репутацию у наших поставщиков.
Наши сегодняшние окна – это технологичные конструкции, полностью отвечающие современным требованиям украинского рынка и всевозможным стандартам. Продолжая работать с профилями немецкого REHAU, мы устанавливаем в наши окна вдо

Комплектующие

Обновление: 23.01.2015
Зарегистрировано: 30.11.2007
Идентификатор: 4833
Отзывы о компании
Loading
E-Mail:
следить за ответами
А
Нам сподобалося. Менеджер все відмінно розповіла і пояснила. Замірник приніс всі зразки, ми могли побачити матеріали і реальні кольори, це зручно. Монтажники акуратні і ввічливі, відгукувалися на всі наші побажання. Дякуємо.
3 окт. 2017 г., 09:51
ОтветитьПожаловаться на спам
Т
Хочу висловити подяку компанії Віконечко! Вже не в перший раз звертаємося в цю компанію, на цей раз потрібні були 5 вікон. Все дуже влаштовує, як за ціною так і за якістю. Дуже подобається ставлення співробітників до своєї роботи і клієнтів.
2 окт. 2017 г., 18:01
ОтветитьПожаловаться на спам
Л
Обирав компанію по співвідношенню ціна / якість (кількість і якість відгуків). Ціна нижче, ніж у конкурентів, позитивних відгуків набагато більше, ніж негативних. Встановив 2 вікна, звичайне і еркер. Перше виготовлялося тиждень, друге - два. В обох випадках дуже акуратний монтаж. Результатом задоволений, рекомендую.
22 сент. 2017 г., 13:04
ОтветитьПожаловаться на спам
Л
Молодці, робота дуже сподобалася, в кімнаті стало ще світліше. Найближчим часом будемо замовляти ще одне вікно. Вся бригада, починаючи з менеджера, і, закінчуючи монтажниками, всі просто молодці. Культурні, чуйні і просто приємні люди.
22 сент. 2017 г., 12:55
ОтветитьПожаловаться на спам
М
Хочу сказати велике спасибі компанії "Віконечко" за моє замовлення. Залишився дуже задоволений установкою 3-х вікон і лоджії. Вікна були поставлені в потрібний термін і відмінної якості, акуратно і швидко було здійснено монтаж.
Бажаю вам процвітання -)
20 сент. 2017 г., 14:28
ОтветитьПожаловаться на спам
Н
Пишу відгук так як компанія мене дуже порадувала і ціною і якістю, вчора встановили 2 вікна, приїхали як і обіцяли встановили швидко, якісно і навіть прибрали за собою...)
20 сент. 2017 г., 14:18
ОтветитьПожаловаться на спам
Н
Доброго дня! Хочу подякувати компанії Віконечко за прийнятні ціни, хороший сервіс і відмінних співробітників!
20 сент. 2017 г., 11:59
ОтветитьПожаловаться на спам
C
Замовила пластикове вікно на кухню. Компанія “Віконечко”- це швидка доставка, нормальні майстри, адекватні оператори по телефону, великий асортимент віконних профілів і фурнітури. Дякую за якісну установку вікна.
15 сент. 2017 г., 15:10
ОтветитьПожаловаться на спам
О
Ми замовляли вікна у "Віконечка" і залишилися задоволені.Якість вікон відмінна, доставили і встановили нам їх швидко і професійно, ніяких нарікань у нас немає. І ціни цілком адекватні в порівняння з іншими аналогічними компаніями. Тому пораджу всім.
8 сент. 2017 г., 15:20
ОтветитьПожаловаться на спам
М
Я рекомендую замовляти скління і ремонт вікон в компанії Віконечко.Тиждень тому засклили нову квартиру. Залишився дуже задоволений:
- якістю
- ціною
- швидкістю роботи.
7 сент. 2017 г., 15:58
ОтветитьПожаловаться на спам
А
Дякую спеціалістам з Віконечка за гарну роботу. Лоджія, балконний блок, кухня та спальня тепер теплі та світлі. По рекомендації замовили Евро 70 з двохкамерним склопакетом з аргоном та енергозбереженням. Не можемо нарадуватися. Удачі та гарних клієнтів!
22 апр. 2015 г., 09:40
ОтветитьПожаловаться на спам
А
Доброго дня! Хочу подякувати за гарно виконану роботу. Довго вагалися з чоловіком, чи варто замінювати лоджію взимку. В зв"язку з ціновою політикою на даний час, коли все дорожчає щодня, раді, що все таки погодилися. Окреме спасибі монтажникам. Дуже відповідально віднеслися до своєї роботи. Клієнтів Вам "Віконечко" та успіху в подальшій роботі!!!
25 февр. 2015 г., 10:52
ОтветитьПожаловаться на спам
okna.ua/vikonechko
QR-код страницы компании Віконечко
Ссылка для мобильных устройств
Віконечко на карте
Центральный офис
Киев, ул. Тверская, 16 03150
Метро Дворец "Украина"
16 подписчиков
Светлана
Светлана
Андрей
Андрей
Эколюкс
Эколюкс
Олег Олегович
Олег Олегович
Тимофей
Тимофей
Наталия
Наталия
Ольга
Ольга
Максим
Максим
Тимофей Станиславович
Тимофей Станиславович
Популярность компании
281 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 11 245