Вікна REHAU від виробникаВікна REHAU від виробника

ООО Віконні Системи

Производитель
Львов
Тел.:
+380 322 42 XX XX +380 322 420 636
С компанией нет связи?
Оставить заявку
Крупное производство с оборудованием на 500 окон в смену, и объемами оконного производства предприятия — 9000 шт. в месяц.

ООО Віконні Системи

Компанія “Віконні Системи” була заснована у 2003 році.
На сьогоднішній день компанія займає одну з домінуючих позицій на українському ринку світлопрозорих конструкцій та проявляє себе, як організація, яка вміє вдало поєднати ціну та якість, швидко виготовляти замовлення будь-якої складності, а також зацікавити партнерів у довгостроковій і взаємовигідній співпраці.

Зазначені чотири головних аспекти: якість, ціна, швидкість виконання та вигідні умови, - дозволяють підприємству стрімко розвиватися, охоплюючи не лише західноукраїнські терени, але й усю територію України.

Якість продукції, що випускається в поєднанні із запропонованими цінами дозволяє вільно конкурувати на ринку, надаючи наступні переваги:

- Гарантія 10 років;
- Швидкі терміни виконання замовлень;
- Гнучка система знижок та
заохочень.

Чому саме «Віконні системи»?

- ми пропонуємо найкращі дилерські ціни в регіоні, а для великих замовлень надаємо суттєві знижки;
- ми пропонуємо дилерам працювати напряму з нашим складом в м. Києві, що суттєво зменшує витрати на оренду, а відповідно і ціни на продукцію для кінцевого споживача. Тепер у вас не буде нагальної потреби платити високу орендну плату за власні складські приміщення;
- ми представляємо широкий асортимент виробів з ПВХ будь-якої складності. Втілюємо в життя найсміливіший творчий задум, в результаті чого замовнику не доведеться нехтувати естетичною цінністю конструкції на користь технічних можливостей;
- ми маємо прямі ексклюзивні домовленості з постачальниками профілю і скла, що суттєво знижує ціну кінцевого продукту;
- ми працюємо лише з найкращими матеріалами, які пройшли повну сертифікацію для використання у вітчизняних кліматичних умовах. Наші постачальники мають багаторічний досвід у виробництві і використовують лише найсучасніші технології;
- ми підготували висококваліфіковану команду спеціалістів, в якій кожний з членів прагне зробити власний внесок в реалізацію Вашого замовлення;
- ми контролюємо виконання кожного замовлення з моменту підписання дилерської угоди до отримання продукції зі складу;
- ми впевнені в якості нашою продукції, тому даємо гарантію на готовий виріб - 10 років, на профіль - до 30 років.
- наші виробничі потужності складають понад 8 тис. вікон на місяць;
- на заводі встановлено 4 автоматизовані ліні з виробництва виробів з ПВХ і 2 автоматизовані лінії з виробництва склопакетів.

ТОВ «Віконні системи» є переможцем національного бізнес рейтингу в галузі виробництва пластмасового обладнання для будівництва; займає восьме місце в Україні за обсягами реалізованої продукції, продуктивністю праці, чистим прибутком і заробітною платою в своїй галузі; пройшло повну сертифікацію ISO 9001 та ISO 9002.


Будемо раді надати вам вичерпну інформацію щодо комплексної дилерської програми та щиро сподіваємося побачити вас у числі наших партнерів!
Обновление: 05.11.2007
Зарегистрировано: 05.11.2007
Идентификатор: 5174
Отзывы о компании
okna.ua/wsystem
Віконні Системи на карте
Центральный офис
Львов, ул. Зеленая, 238-з 04080
Виробництво вікон Viknar`off