Акція
Акцію завершено

Дитячий замок у подарунок

64
Дитячий замок у подарунок
Автор:
Час: 01—30 червня 2020
Оцінка: 
До Дня захисту дітей - дитячий замок у подарунок.
Замовте вікно в дитячу кімнату і отримаєте дитячий замок у подарунок.

Інформуємо Вас про те, що компанія AXOR INDUSTRY випустила нову лінію фурнітури для забезпечення сучасної системи безпеки.
First Tilt - це комплектація фурнітури вікна, при якій звична послідовність "відкривання-відкидання-закривання" змінена, а саме: при повороті віконної ручки на 90 градусів - вікно відкидається на провітрювання, а при повороті ручки на 180 градусів - вікно відкривається повністю.

Комплектація фурнітури AXOR First Tilt має ряд переваг:
Безпека дітей.
Завдяки зміненої послідовності відкривання і комплектації спеціальною ручкою з ключем, система First Tilt не дає можливості дитині самостійно відкривати вікно, що забезпечує безпеку для дітей, коли вони залишаються одні в кімнаті.

Протизламна система.
У комплектації First Tilt вже присутні протизламні елементи (грибоподібна цапфа і протизламні пластини), а також спеціальна ручка з ключем, що значно ускладнює злом вікна зловмисником.

Естетичний вигляд.
Завдяки тому, що в комплектації системи First Tilt вже передбачена протизламна система безпеки, на віконну раму немає необхідності встановлювати додаткові елементи, на кшталт «дитячого замку». У зв'язку з цим, вікно має більш естетичний вигляд, зберігаючи при цьому необхідні функції «дитячої безпеки».

Довговічність.
За статистикою віконна фурнітура працює в режимі «відкидання - провітрювання вікна» в 2-3 разів частіше, ніж в режимі «відкривання». У зв'язку з тим, що система First Tilt має змінену черговістю відкривання, то навантаження на механізм знижується, і тим самим збільшується термін служби фурнітури і вікна в цілому.
А споживач, на додачу до довговічності, отримує ще й комфортне користування віконною системою.
Loading
Тел .:
Loading098 727-XX-XX Показати телефон +380 98 727 3755
Моб.:
Loading050 443-XX-XX Показати телефон +380 50 443 7025
Ідентифікатор: 21035
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями