Вікна Rehau Ecosol 70

Відео ролик компанії «ПП Віконна компанія АлНат»
1 грудня 2015 р. о 16:52
1718
Логотип компанії ПП Віконна компанія АлНат
 
Пластикові вікна Rehau Ecosol 70 відмінне рішення для тих Замовників, чия квартира розташована на першому поверсі або ж вікна виходять на північ і в приміщення потрапляє мало сонячного світла і тепла.

Витончений дизайн вікон Rehau Ecosol 70, вужча непрозора частина (з'єднання рами і стулки), пропускає більше світла і тепла. Є можливість вибрати колір ущільнювача: традиційний чорний або сірий, і форму штапика: звичайну або округлений.
Енергоефективний склопакет знизить споживання енергії, а встановивши мультифункціональний склопакет лінійки Clima Screen ви зможете економити Ваші кошти на кондиціонуванні.

Жителям перших поверхів і приватних будинків рекомендуємо подбати про свою безпеку і зупинити свій вибір на противовзломной фурнітурі або ж замовити фіксатори стулки.

Монтаж із застосуванням паро і гідроізоляційних матеріалів підвищить ефективність вікна.
Якщо Ви не плануєте робити ремонт, то хорошим рішенням стане установка теплих пластикових укосів. Вони відмінно поєднуються з віконним профілем і підвіконням. Ваше вікно буде мати завершений вигляд.

Пластикові вікна Rehau Ecosol 70 походять для скління квартир в багатоповерхових будинках, для скління приватних будинків, дитячих шкільних та дошкільних установ, офісів, медустанов.

Гарантія на пластикові вікна Rehau Ecosol 70 від 5 років до 12 років.
Роздвижна система Portal HST
Підйомно-здвижна система HST Portal в профільній системі Rehau Synego
Роздвижна система PSK Portal
Засклення алтанки з використанням похило-зсувної системи PSK Portal на базі профільної системи Rehau Euro 70 золотий дуб в ...
Вікна Rehau Ecosol 70
Пластикові вікна Rehau Ecosol 70 відмінне рішення для тих Замовників, чия квартира розташована на першому поверсі або ж ...
Вікна Rehau Ecosol 60
Класичні білі вікна з енергоефективним склопакетом збережуть тепло і збережуть комфортний мікроклімат в Вашій оселі. Мають ...
Вікна, двері, балкони REHAU