Алюмiнiєвi системи грецької фiрми “Alumil”

1632
Системи фірми “Alumil” вже зарекомендували себе на ринку профілів України своєю високою якістю, сучасним дизайном та конкурентоспроможними цінами. ППФ “Хелена” пропонує виробникам широкий спектр систем “Alumil” для виготовлення вікон, дверей, внутрішніх перегородок і фасадів.

Системи “Alumil
- M 9000 Slide
Слайдингова система для вікон і дверей. Профіль шириною 32 мм має оригінальний дизайн поверхні обтічної форми. Конструкції обладнані привідними механізмами. Рама має мінімально можливу для подібних систем ширину.
- M 900 Aero
Тонка та легка слайдингова система з 28 мм профілем. Аеродинамічні характеристики та невелика вага без втрати якості оптимальні для недорогих конструкцій. Вміщує всю типологію слайдингових систем, комбіновану з характеристиками системи “Mini” для відкривання та фіксування вікна.
- M 9300 Perfect i M 9400 Softline

Використовуються для виготовлення поворотних, поворотно-відкидних, осьових вікон та дверей. Новий запатентований дизайн “Aluseal” і водонепроникна система забезпечують надійність та захист від впливів оточуючого середовища. Характерною особливістю є можливість виготовлення криволінійних фасадів. У системі M 9400 Softline використовується система ущільнення “Aluseal”, оптимальна для вітрин магазинів та у промисловому дизайні.

Пріоритетними напрямками діяльності ППФ “Хелена” є виготовлення різноманітних віконно-дверних конструкцій з алюмінію та металопластику, зимових садів і фасадного заскління будь-якого рівня складності. А також обшиття будівель композитним матеріалом etalbond та встановлення автоматичних дверей. Клієнтам пропонують комплектуючі для виробництва алюмінієвих вікон та дверей відомих європейських виробників — Lavaal, Eretti, Geze.


 

- M 940 Mini

Одна з найлегших систем для вікон та дверей, що відчиняються, з шириною профілю 44 мм. В системі використані три локальні ущільнювальні системи зі щітками “EPDM”. Це дає можливість підбирання різних варіантів як для вікон та дверей, які відчиняються традиційним методом, так і для використання конструктів сллайдингової системи “М 900 Aero”. Під час комбінації конструктів “М 940 Mini” і “М 900 Aero” кількість варіантів є практично безмежною.
- М 9650 Alutherm Light
Система призначена для виготовлення поворотних і поворотно-відкидних вікон та дверей, вхідних дверей та легких конструкцій типу “термобар’єр”. Вона має характерний інтер’єр та екстер’єр. Запропонований 18 мм термобар’єр, що має міжнародну сертифікацію “GROUP № 2.2” (DIN 4108), дає можливість розширити спектр видів.
- М 11000 Alutherm Plus
Система пропонує найрізноманітніші варіанти виробів із застосуванням нових технологій. Щодо уваги до деталей профілів, серія є одночасно і функціональною, і привабливою. Деталізація проекту надає елегантного, сучасного та діахронічного вигляду всій системі. Відповідає вимогам Європейських стандартів і паралельно пропонує нові стандарти на встановлення дверей та вікон у майбутньому. Термобар’єр досягається застосуванням поліамідного порогу завширшки 20-24 мм, сертифікованого за міжнародним стандартом у категорії “GROUP № 2.1” (DIN 4108).
n М3+, M3 Solar Semistructural Thermo, М4, М6 Solar Structural, М6 Solar Thermo
Системи, що дозволяють виконати найрізноманітніші варіанти сучасних фасадів.

ППФ “Хелена”

 
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора

Презентація
Системи алюмiнiєвих профiлiв компанiї “Алюмiл-Україна”
Презентація
Обладнання для рiзання скла вiд компанiї Bottero
Презентація
Стратегiя становлення та розвитку — досвiд лiдера
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua