ARTEVO Premium Performance

REHAU ARTEVO. Мистецтво досконалих вікон

Інновації REHAU для успіху партнерів – тепер і в майбутньому.
 272
За матеріалами статті bauelemente-bau.eu.

Після успіху презентацій «REHAU World of Windows 2022» та «Welcome ARTEVO week 2023» планка, яку компанія встановила щодо своєї участі в Fensterbau Frontale 2024, була доволі високою. Як прокоментував Карстен Хойер, генеральний директор REHAU Window Solutions, нашим основним завданням було продемонструвати, що REHAU є «універсальним партнером» для своїх клієнтів – All in One Partner.

Завдяки інноваційним продуктам та сервісам ми пропонуємо конкретні відповіді на глобальні мегатренди та нагальні виклики, що стоять перед віконною галуззю, як-от дефіцит кваліфікованої робочої сили, «Зелений курс», хвиля реновації, переробка відходів та циркулярна економіка. Ми створюємо вимірювану додану вартість та забезпечуємо майбутню життєздатність для всіх партнерів компанії.

Такий підхід цілком відображає кредо компанії «Створюємо відмінності. Розвиваємо бізнес».

Важливі інновації в основному бізнесі. ARTEVO. 360° Performance

«В липні 2023 р. в рамках «Welcome ARTEVO week» на різних ринках відбулась офіційна презентація нової віконної системи ARTEVO, при розробці якої було враховано всі вище згадані теми», – розповідає Франк Ціммерманн, Chief Technology Officer (CTO) REHAU Window Solutions.

Система преміум-класу є результатом унікального досвіду компанії REHAU Window Solutions в області матеріалів та віконних рішень і встановлює нові стандарти: максимальна продуктивність за всіма ключовими параметрами та ефективне використання ресурсів. Це робить систему ARTEVO сталою одразу в двох аспектах: екологічному та економічному.

ARTEVO є яскравим прикладом того, як компанія постійно покращує продуктивність своїх систем і послідовно розвиває їх у тісній співпраці з партнерами, враховуючи їхні інтереси. Система пристосована до потреб клієнтів по всьому ланцюжку створення вартості. Безліч нових функцій, унікальна концепція сталого розвитку та втілення продуктивності на 3600 відкривають широкі можливості застосування ARTEVO у новому будівництві та реконструкції, житловому та комерційному будівництві.

Революційний характер ARTEVO був високо оцінений професійним журі німецької премії в галузі дизайну German Design Award 2024 і відзначений перемогою в категорії Building and Elements.

German Design Award є однією з найпрестижніших нагород у світі і користується високою репутацією далеко за межами спеціалізованих кіл. З 2012 року German Design Award визначає ключові тенденції в дизайні, представляє їх широкому загалу та відзначає найкращі роботи в галузі продуктового дизайну, комунікаційного дизайну та архітектури.

Терасні двері з профілю Rehau Artevo
Фото: REHAU

ARTEVO є логічним продовженням розвитку інноваційної системи GENEO з композитним матеріалом RAU-FIPRO X. Випробуваний матеріал RAU-FIPRO X відкриває нові можливості для розмірів стулок, здебільшого без металевого армування.

  • ● Сучасний кубічний дизайн профілю з чіткими виразними контурами є надзвичайно привабливим для архітекторів і власників будинків.
  • ● Стулки врівень з рамою переживають свій ренесанс, повертаючи гармонію в зовнішню естетику вікон.
  • ● Вузький дизайн стулки надає витонченого вигляду і впускає ще більше природного світла.
  • ● Елегантна алюмінієва естетика: ARTEVO не тільки дозволяє виготовляти вікна в розмірах, що в минулому асоціювались переважно з алюмінієм, а й повністю відтворює алюмінієву естетику завдяки зовнішнім алюмінієвим накладкам KALEIDO COVER.
  • ● Універсальне армування включно з профілями рами, стулок та штульпових профілів дозволяє суттєво оптимізувати складське зберігання і знизити виробничі витрати.

Завдяки монтажній глибині 80 мм ARTEVO утворює спільну системну платформу з SYNEGO AD і MD. Це означає, що в рамі і стулці використовуються однакові штапики, ідентичними для обох систем є й додаткові профілі.

У поєднанні з системними аксесуарами, smart-продуктами, цифровими сервісами та унікальною концепцією сталого розвитку все це створює основу для варіативних індивідуальних пакетів рішень для партнерів REHAU.

ARTEVO max для проєктів за стандартами Passivhaus

Завдяки інноваційній запатентованій технології – вставці LowE profile technology, що інтегрується в профіль безпосередньо на заводі, ми піднімаємо планку енергоефективності до стандартів пасивного будинку. Такий варіант називається ARTEVO max.

  • ● Застосування плівки LowE у рамі та стулці дозволяє досягти показників коефіцієнту теплопередачі Uf до 0,79 Вт/(м²К).
  • ● Віконні профілі ARTEVO max сертифіковані Інститутом пасивного будинку в Дармштадті і відповідають високим вимогам швейцарської сертифікації Minergie-P.
  • ● ARTEVO повністю інтегрована в циркулярну економіку REHAU. Профілі містять до 80 % перероблених матеріалів, і вперше нова система містить вторинну сировину також в штапиках. Як профіль, так і плівка LowE повністю підлягають вторинній переробці.
Плівка LowE для рами та стулки
Фото: REHAU

ARTEVO Terra: REHAU включає у власну економіку замкнутого циклу ще один екологічно чистий матеріал – біо-ПВХ

ARTEVO Terra – найекологічніша віконна система REHAU преміум-класу з найнижчим вуглецевим слідом. Застосований у верхньому шарі профілю біо-ПВХ не конкурує з харчовим ланцюгом і має на 90 % нижчий рівень викидів CO2 у порівнянні з ПВХ, отриманим за класичною технологією. Частка вторинної сировини в складі профілю становить 80 %, що наразі є найвищою часткою в широкому асортименті профілів REHAU.

  • ● ARTEVO Terra повністю інтегрована в замкнутий цикл управління переробкою REHAU Window Solutions, оскільки перероблений матеріал, що використовується, походить з сировинного циклу REHAU і повертається до нього після етапу утилізації.
  • ● Без металевого армування для стулок висотою до 2,4 метра, що також впливає на зменшення викидів CO2.
Частка вторинної сировини в складі профілю ARTEVO Terra становить 80%
Фото: REHAU
ARTEVO Terra демонструє, як REHAU Window Solutions постійно робить свої преміум-системи більш ефективними та сталими. Наші фахівці послідовно розвивають систему ARTEVO, орієнтуючись на потреби наших партнерів та майбутні регуляторні вимоги

Франк Ціммерманн, Chief Technology Officer (CTO) REHAU Window Solutions

ARTEVO пропонує реальну додаткову цінність з точки зору дизайну та експлуатаційних характеристик при зменшенні зусиль та витрат!

ARTEVO. Мистецтво досконалих вікон

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
0800 308 88 XX XX 0800 308 888
0800 308 88 XX XX +380 50 150 4942

Нове та найкраще