<span style="color: #ff0000;">Roto Patio Inowa</span> — нове покоління розсувних систем

Roto Patio Inowa — нове покоління розсувних систем

Тепер із величезними панорамними дверима впорається навіть дитина
calendar_today
1 липня 2020
query_builder
visibility
1 927
Roto Patio Inowa — це найсучасніша інтелектуальна фурнітура для паралельно-розсувних панорамних систем із підвищеними вимогами до герметичності, енергозбереження, звуко- та теплоізоляції.

Для поціновувачів інтелектуальних технологій, котрі поєднують у собі прогресивні розробки, найвищий рівень безпеки, комфорт та привабливий дизайн, фахівці Roto створили цю унікальну систему фурнітури, у самій назві котрої відображено основні її характеристики: Innovation / No Water / No Air — Inowa.

Інноваційне закривання

Тераса в котеджі з паралельно-розсувною панорамною системою
Панорамна система з паралельно-розсувною фурнітурою Roto Patio Inowa Фото: Roto

У системах Roto Patio Inowa вперше застосовано інноваційну схему функціонування. На відміну від підйомно-зсувних систем, стулки Roto Patio Inowa не потрібно піднімати для зсуву, та, на відміну від ухильно-зсувних систем, під час відкривання вони не входять всередину приміщення більш, як на 100 мм. Під час повернення ручки стулка фронтально відходить на 8 мм від рами та легко зсувається в бік.

Технічні характеристики надають можливість відчиняти проєми шириною до 4000 мм та висотою до 2500 мм, а з величезними панорамними дверима вагою до 200 кг без проблем впорається навіть дитина. Потреба в піднятті важкої конструкції для зсуву відсутня, а тертя під час закривання зведено до мінімуму, завдяки чому для управління системою не потрібно зайвих зусиль.

На українському ринку Roto Patio Inowa з’явилася зовсім недавно, хоча вже встигла стати справжнім бестселером у країнах тихоокеанського регіону, Америки та Європи.

Неперевершені ізоляційні властивості

Кімната з  видом на панорамну систему
Панорамна система з паралельно-розсувною фурнітурою Roto Patio Inowa з ПВХ профілю Фото: Roto

Кардинальна відмінність Roto Patio Inowa від інших систем — надзвичайна герметичність. У системі використовується спеціальне ущільнення, котре розташоване по всьому периметру у два контури. Для збільшення ефективності такої схеми по всьому периметру стулки присутні активні прижимні механізми. У разі потреби є можливість збільшити кількість пунктів активного дотиску. Такі технічні рішення гарантують надзвичайно високий рівень герметичності, а значить високий рівень енергозбереження, захист від ураганних вітрів, злив, а також відмінну звукоізоляцію. Цифри вражають, адже Roto Patio Inowa успішно пройшла випробування на захист від пропускання води та повітря під час ураганного вітру класу «тайфун», що відповідає 900 Паскалям, здобувши найвищий 4-й клас захисту від пропускання повітря та відповідно клас 9А захисту від косого дощу.

Рентабельність

Системи Roto Patio Inowa значною мірою складаються зі звичайної віконної фурнітури, що робить їх вартість оптимальною. Така особливість фурнітури позитивно впливає на зменшення номенклатури складських запасів. Щодо монтажу, то він, як свідчить досвід багатьох віконних компаній, щонайменше на 40% швидший від монтажу підйомно-зсувних систем.

Високий рівень безпеки

Зацеп зламостійкої фурнітури
Є можливість використання запорів, або ручок, що замикаються на ключ Фото: Roto

Система Roto Patio Inowa надає можливість нарощувати рівень протизламного захисту до класу RC2, адже активні запірні елементи в ній розташовані по всьому периметру й кількість їх можна збільшувати за бажанням. У разі потреби є можливість використання запорів, або ручок, що замикаються на ключ та встановлення безпровідних датчиків контролю за положенням стулки Roto Com-Tec. Особливість конструкції надає можливість облаштування максимально низького порога в проємі, що також є значущим чинником безпеки. Окрім того, у стандартному виконанні інтегровано надійний захист від неправильної експлуатації.

Ергономічність та вишуканий дизайн

Великоформатні панорамні системи — справжній тренд сучасності.

Це не лише можливість оптимізувати простір приміщення, підкреслити його високий статус та забезпечити найвищий рівень комфорту, але й засіб ефективного використання природного освітлення. Особливий бонус для поціновувачів довершеного дизайну — вся фурнітура прихована всередині профілю, завдяки чому стулка виглядає єдиною монолітною конструкцією.

Ручка на панорамних дверях
Ручки виконані в єдиній стилістиці Roto і відрізняються від віконних лише збільшеною довжиною Фото: Roto

Ручки виконані в єдиній стилістиці Roto і відрізняються від віконних лише збільшеною довжиною. На вибір ручки в класичному дизайні RotoLine, або в креативному RotoSwing у 10 кольорах. Управління просте та логічне (так само, як у вікнах) — у закритому положенні ручка повернута до низу.

Система має два варіанти виконання: з однією стулкою, що зсувається, або з двома стулками, що рухаються назустріч одна одній. Стулку можна розташувати всередині приміщення, або назовні.

Справжня німецька надійність

Для підвищення показників надійності конструкції товщину найбільш навантажених елементів збільшено на 30%. Тришарове захисне покриття нового покоління Roto Sil Level 6 забезпечує максимальний захист фурнітури в найбільш агресивних умовах експлуатації. Roto надає гарантію бездоганної функціональності цієї системи упродовж 10 років, що відповідає 15 000 циклам. Вказані характеристики підтверджено відповідними європейськими сертифікатами.

Roto Patio Inowa в культових проектах

Багатоповерхівка
Проєкт Soho Darwin в Австралії / Вага стулок до 200 кг / Близько 500 конструкцій / Система Gwelo Alu Фото: Roto
Багатоповерхівка
Проєкт Newfoundland Tower в Лондоні / Близько 600 конструкцій Фото: Roto
Багатоповерхівка
EQ Tower в Мельбурні, Австралія / 352 комплектів Roto Patio Inowa Фото: Roto
Багатоповерхівка
Вежа KOI в Монтеррей / 190 комплектів розсувної системи Roto Patio Inowa для фасаду найвищої будівлі в Мексиці Фото: Roto
Хмарочос
57 поверховий хмарочос Wood Wharf Tower в Лондоні / Майже 1000 паралельно-зсувних систем Roto Patio Inowa Фото: Roto
Хмарочоси
Iconova в Газіантеп, Туреччина / 1500 комплектів Roto Patio Inowa Фото: Roto
 
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не співпадати з думкою автора
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями