Семінар "Вікна майбутнього від aluplast" для менеджерів з об'єктного продажу компанії Екіпаж

Семінар "Вікна майбутнього від aluplast" для менеджерів з об'єктного продажу компанії Екіпаж

23 березня відбувся семінар "Вікна майбутнього від aluplast" для менеджерів з об'єктного продажу компанії Екіпаж. Захід проходив на території нового сучасного заводу компанії Екіпаж в місті Хмельницький. Цей семінар відрізнявся від інших, тому що головний акцент був на інноваційних системах, з яких і почав свій виступ керівник відділу продажу Юрій Авраменко. Він зауважив, що потрібно вчасно реагувати на зміни ринку, адже в нових реаліях білим квадратним вікном вже нікого не здивуєш. І тому важливо пропонувати клієнтам принципово нові системи, які ще не були презентовані в даному сегменті ринку. Найбільшу увагу він приділив теплим розсувним системам HST 85 мм та smart-slide, тому що тренди на панорамне скління все більше охоплюють ринок України й використовуються в новобудовах, в приватному будівництві як прохід до тераси, балкону або в сад. Саме завдяки розсувним дверям, будівля наповнюється світлом, а також відкривається гарна панорама, якою можна милуватися незалежно від пори року чи погоди. Вищезгадані системи мають ідеальну герметизацію і високий опір теплопередачі, і саме через ці характеристики вони так подобаються клієнтам.

Протягом доповіді Юрій розповів про холодні розсувні системи multi-slide, easy-slide, mono-slide, які є ідеальним рішенням для альтанок, міжкімнатних розсувних дверей або для облаштування літніх терас в HoReCa. Учасники семінару були дуже активні, задавали питання щодо монтажу, конструювання та характеристик інших видів систем. Зокрема, предметом обговорень стали вхідні ПВХ двері із композитними вставками, інноваційні вікна без армування energeto, алюмінієві накладки aluskin та багато інших. Юрій відповів на всі запитання від аудиторії. Лекційний матеріал супроводжувався корисними практичними відео типу “how to” для кращого засвоєння інформації.

Наступною слово взяла маркетолог aluplast Вікторія Кисіль і розповіла про сервіси на сайті, які можуть знадобитись менеджерам у їх роботі. Присутніх особливо вразив кольоровий конфігуратор, за допомогою якого користувач може обрати будівлю у будь-якому стилі, змінити облаштування кімнат тощо. Функціонал продукту дозволяє продемонструвати клієнту варіанти віконних та дверних систем, вибрати для них ламінацію або алюмінієві накладки, які найбільш вдало підкреслять індивідуальний дизайн.

Отримані знання за плечима не носити на відміну від сертифіката учасника семінару :), який отримав кожен слухач. І ми з гордістю заявляємо: ми та наші партнери створюємо майбутнє вже сьогодні, завдяки інноваційній політиці #aluplast, невпинно розширюючи сферу своїх послуг. Ми вдосконалюємося для вас!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
+380 50 413 XX XX +380 50 413 0214
+380 50 413 XX XX +380 67 506 9901
+380 50 413 XX XX +380 44 353 0810
Ідентифікатор: 20233
HOPPE. Підйомно-розсувні гарнітури