Український завод з виробництва віконної та дверної фурнітури AXOR оголосив про відновлення роботи. Інформацію про це оприлюднили в пресцентрі компанії.
«Це рішення спрямоване, в першу чергу, на підтримку української економіки, адже це надзвичайно важливо в умовах війни. Тільки так до бюджету країни надходитимуть кошти, які в подальшому розподілять, в тому числі, і на підтримку української армії, яка невпинно боронить нашу свободу. Крім того, це забезпечить роботою наших співробітників, що також дуже важливо», — йдеться у повідомленні.
У компанії кажуть, що робота на заводі організована відповідно до правил, законів та рекомендацій, які з’явилися під час війни.
Наразі вироблена продукція буде відправлятися у регіони, куди безпечно робити доставки.
Фото: AXOR Industry
Завод AXOR Industry відновлює роботу
Ідентифікатор: 22155

6 лип. 2026 р.

2 лип. 2026 р.

1 лип. 2026 р.

29 черв. 2026 р.

26 черв. 2026 р.

У жовтні ift Rosenheim проведе конференцію «Вікна та фасади 2026» для тих, хто хоче випередити кризу
17 лип. 2026 р.

14 лип. 2026 р.

13 лип. 2026 р.














