Вбудована система сонцезахисних екранів Schüco Integralmaster тепер може використовуватися не лише в алюмінієвих, а й у пластикових вікнах із профілю Schüco. Це серії LivIng, Symbiotic та FocusIng. Про це анонсувала Schüco Polska.
Schüco Integralmaster — це рулонний сонцезахисний екран, який повністю схований у штапик вікна. Такий підхід забезпечує мінімалістичний зовнішній вигляд вікна без громіздких касет чи напрямних. Це спільна розробка компаній Sun-Master Sonnenschutz GmbH і Schüco.
Ширина конструкції може досягати 1800 мм, а висота — до 3200 мм. Систему можна встановлювати як у новобудовах, так і під час модернізації. Під час ремонту потрібно лише замінити стандартний штапик на модуль із вбудованою шторою. Доступні два варіанти керування — ручне та з електроприводом.
Нагадаємо, що серед українських вимог до будівель із близьким до нульового рівнем споживання енергії зазначено обов'язкове використання сонцезахисних систем.

Фото: Schüco Polska
Система сонцезахисного захисту Integralmaster – це система без громіздких касет або бічних напрямних
Сонцезахисні екрани Schüco Integralmaster тепер доступні для пластикових вікон
Ідентифікатор: 23697

14 трав. 2025 р.

12 трав. 2025 р.

8 трав. 2025 р.

7 трав. 2025 р.

22 трав. 2025 р.

27 трав. 2025 р.

20 трав. 2025 р.