Аереко

Аереко

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 502 6935
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 544 7553
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Аереко

Компанія «Вікна-Стар» - партнер Аереко на території України.

Компанія «Вікна-Стар» з 2006 року є партнером французької компанії «Аереко». Протягом 10 років ми пропонуємо на ринку комплексні вентиляційні рішення на основі обладнання Аереко. За цей період ми оснастили комплексною системою вентиляції Аереко тисячі квартир, сотні котеджів і десятки об'єктів комерційної нерухомості.
Маючи такий колосальний досвід роботи з цим обладнанням, ми є лідерами в даному сегменті ринку і можемо вирішити поставлені завдання будь-якої складності.

Припливні клапани Аереко, серія ЕММ

Припливні клапани Аереко, серія ЕММ
призначення
Припливні пристрої «АЕРЕКО» призначені для постійного дозованого притоку зовнішнього повітря в приміщення, виходячи з мінімально необхідного по гігієнічним вимогам кількості на одну людину
(Приблизно 30 м3 / год). Пристрої дозволяють постійно вентилювати приміщення, не відкриваючи вікон.

Принцип дії
Принцип дії припливних клапанів заснований на зміні прохідного перетину в залежності від рівня відносної вологості повітря в приміщенні. Рух повітря через клапан здійснюється за умови функціонування природної або механічної витяжки та наявності перетікання між приміщеннями (підріз дверного полотна знизу на 1,5 см., Або переточні решітки в дверному полотні або стіні).

Припливні клапани Аереко, серія ЕHA 2

Припливні клапани Аереко, серія ЕHA 2
Стильний дизайн, максимум функцій
Новий стильний дизайн EHA², втілений в тонкому корпусі, забезпечує ідеальну установку на більшість вікон і рольставен. Використання високоефективних звукопоглинальних матеріалів, разом зі спеціальною проставкой і зовнішнім козирком, забезпечує звукоізоляцію до 42 дБ. Спеціальний перемикач дозволяє при необхідності вручну закривати або відкривати заслінку припливного пристрою, що функціонально доповнює систему гігрорегулірованія, якою оснащено EHA².

Похилий повітряний потік для комфорту мешканців
Похилий повітряний потік EHA² спрямований в стельову зону, що гарантує поступальний нагрів свіжого повітря для кращого комфорту мешканців.

Ефективний захист від зовнішнього шуму
При установці в комплекті з акустичною проставкой E-EHA² і зовнішнім акустичним козирком A-EHA, припливні пристрої EHA² забезпечує відмінну звукоізоляцію (до 42 дБ при максимальному відкритті), що робить його одним з кращих пристроїв (з площею відкриття 3925 мм 2), доступних на ринку.

Перемикач режимів роботи
Спеціальний перемикач доступний для версії «5-35». Він дає можливість вибору з трьох режимів: мінімальний, автоматичний (гігрорегуліруемие) і максимальний приплив повітря.

Стіновий припливне клапан - Аереко EHT

Стіновий припливне клапан - Аереко EHT
Гігрорегуліруемие стіновий припливне клапан Аереко EHT встановлюється у верхній частині стіни, недалеко від опалювальних приладів і забезпечує приплив свіжого повітря - 5-40 м.куб. / Год при 10 Па. Це ідеальне рішення при неможливості або складнощі монтажу вентиляційного обладнання в вікні.
Відмінною особливістю Аереко EHT є його ефективний захист від зовнішнього шуму. Повний акустичний комплект EHT (припливні пристрої EHT + повітропровід ø125 мм + акустична проставка + акустичний козирок) зменшує вуличний шум на 52 дБ. Подібні технічні характеристики роблять EHT одним з найбільш передових пристроїв на ринку вентиляції.

G2H - Багатофункціональний витяжний пристрій для природної і гібридної вентиляції

G2H - Багатофункціональний витяжний пристрій для природної і гібридної вентиляції
Унікальне рішення, точно оптимізоване для природної і гібридної системи вентиляції
G2H є першим витяжним пристроєм, точно оптимізованим для природної і гібридної системи вентиляції як в нових, так і в реконструйованих будинках. Завдяки наявності автоматичної модуляції повітряного потоку відповідно до потреб, і режиму пікового витрати повітря (в ручному або автоматичному режимі), пристрій G2H успішно поєднує в собі енергоефективність і якість повітря всередині приміщень. Навіть при дуже низькому тиску від 2 Па, G2H гарантує необхідний повітрообмін. Пристрій відрізняється простою установкою, оскільки монтується безпосередньо на витяжні канали, призначені для природної або гібридної системи вентиляції.

BXC - витяжний пристрій для механічної системи вентиляції

BXC - витяжний пристрій для механічної системи вентиляції
Багатофункціональний витяжний пристрій
Пристрій серії BXC поєднує в собі всі функції, які властиві витяжним вентиляційним пристроям. Зручність використання BXC характеризується наявністю різних режимів активації: гігрорегулірованіе, датчик присутності, вимикач, датчики CO2 (вуглекислий газ) і VOC (летючі органічні сполуки), які здатні адаптувати вентиляцію до будь-яких потреб мешканців. При монтажі пристрою, за допомогою фіксуючої заслінки, можна встановити рівні витрати повітря, згідно пропонованим вимогам, або компенсувати нестачу тиску в витяжних каналах. Введення в експлуатацію пристрою не викличе труднощів завдяки наявності герметичній заглушки / фіксатора, яка дозволяє провести завмер і розрахунок повітряного потоку.

V4A Premium - центральний вентилятор для будинку

V4A Premium - центральний вентилятор для будинку
Безшумна робота і ефективна вентиляція всього простору житлового приміщення.
Вентилятор V4A розрахований на вентилювання всієї житлової площі квартири або будинку, що досягається можливістю розташування до чотирьох витяжних пристроїв: у ванній, на кухні і в туалеті. Без праці встановлюється в стінній шафі або за підвісною стелею, з низьким рівнем шуму при роботі і мінімальними витратами енергії, вентилятор V4А задовольняє всім вимогам, надаючи необхідний комфорт і якість повітря. Нова Premium версія вентилятора обладнана поліпшеним двигуном і знімною крильчаткою для більш легкого технічного обслуговування.

VAM - центральний вентилятор для будинку

VAM - центральний вентилятор для будинку
Висока продуктивність при низькому споживанні електроенергії

Компактність вентилятора дає можливість встановити його в житловій зоні. Оснащений потужним двигуном і електронним блоком управління, вентилятор VAM має високу продуктивність по видаленню повітря - до 6 підсобних приміщень одночасно. Вентилятор легко адаптується до роботи гігрорегуліруемие витяжних пристроїв.

V5S - центральний вентилятор для приватних будинків і квартир

V5S - центральний вентилятор для приватних будинків і квартир
Надійний і ефективний вентилятор
Технічні характеристики вентилятора V5S дозволяють створювати тиск 140 Па і забезпечувати максимальну витрату повітря до 280 м3 / год. До шести вхідним з'єднанням вентилятора можу бути підключені до 5-и витяжних пристроїв, що дозволяють регулювати повітрообмін в окремо взятій квартирі, котеджі або офісі. Завдяки підтримці постійного тиску, вентилятор зручно використовувати з гігрорегуліруемие витяжними пристроями. Великий корпус оптимізує аеродинамічні властивості і енергоспоживання двигуна. Вентилятор можна встановлювати як в підсобних приміщеннях, так і на
ізольованому горищі; кріплення здійснюється на підлозі, стелі або на стіні.
V5S доповнює наявний ряд компактних вентиляторів Aereco (V2A, V4A і VAM), які володіють такими порівнянними характеристиками, як: невеликий розмір (для установки в стінній шафі або за підвісною стелею), надійність конструкції і, завдяки знімній кришці корпусу, легке технічне обслуговування.

VTZ - Даховий вентилятор для житлових і громадських будівель

VTZ - Даховий вентилятор для житлових і громадських будівель
Експлуатаційна надійність і робочі характеристики для масового застосування.

Асортимент вентиляторів VTZ пропонує п'ять моделей потужністю від 500 м3 / ч до 7.000 м3 / год для обладнання багатоквартирних будинків, офісів, шкіл або інших типів будівель. Вентилятори VTZ призначені для зовнішнього монтажу на плоских або скатних дахах. Вентилятори VTZ відрізняються своєю експлуатаційною надійністю і відмінним енергозбереженням, завдяки використанню високоефективних електронних компонентів двигуна, а також вбудованого регулятора тиску.

VCZ - Центральний вентилятор для горищних приміщень

VCZ - Центральний вентилятор для горищних приміщень
Експлуатаційна надійність і робочі характеристики для масового застосування.

Асортимент вентиляторів VCZ пропонує п'ять моделей потужністю від 500 м3 / ч до 4.100 м3 / год для обладнання багатоквартирних будинків, офісів, шкіл або інших типів будівель. Вентилятори VCZ призначені для установки в горищному приміщенні, де можуть кріпитися до підлоги, стіни або бути зафіксованими на балці. Вентилятори VCZ відрізняються своєю експлуатаційною надійністю і відмінним енергозбереженням, завдяки використанню високоефективних електронних компонентів двигуна, а також вбудованого регулятора тиску.

VBP - Гібридний вентилятор

VBP - Гібридний вентилятор
Оптимізація технічних показників природної вентиляції.

Встановлений на оголовки існуючих вентиляційних каналів природної вентиляції, гібридний вентилятор VBP гарантує повітрообмін протягом цілого року. Коли природна тяга слабшає, що відбувається влітку та в міжсезоння, VBP оптимізує роботу пасивної вентиляції створюючи додатковий тиск. Принцип роботи вентилятора дозволяє його використовувати як для природної, так і для механічної системи вентиляції: вентилятор може бути вимкнений або працювати на знижених оборотах в разі достатньої природної тяги. У разі підвищення температури повітря двигун збільшує оберти, компенсуючи недолік існуючого тиску.
Споживаючи всього кілька Вт, VBP пропонує відповідну альтернативу механічної та природної вентиляції. Технічні характеристики вентилятора дозволяють його використовувати в будівлях не вище 7 поверху.

VBP + - Гібридний вентилятор

VBP + - Гібридний вентилятор
Гібридна вентиляція з низьким енергоспоживанням

Всього 35 Вт при витраті повітря 800 м3 / ч *. Саме стільки споживає новий гібридний вентилятор VBP +. Демонструючи виняткову енергоефективність, VBP + мінімізує енергоспоживання, що припадає на вентиляцію.
Гібридна робота вентилятора (чергування природного і механічного режимів) дозволяє адаптуватися до погодних умов, підтримуючи постійний тиск в системі незалежно від пори року. Вентилятор розроблений спеціально для адаптивної вентиляції з різними параметрами регулювання витрати повітря (гігрорегулірованіе, датчик присутності і інші способи активації).
VBP + встановлюється на оголовки каналів природної витяжки. Велика площа підстави (984 см) дозволяє встановлювати вентилятор як на окремо стоять, так і на колективні вентиляційні канали.
Важливою перевагою виступає запатентований дизайн лопатей вентилятора, завдяки яким гарантується робота природної вентиляції при зупинці двигуна.
Корпус вентилятора виконаний з оцинкованої сталі, двигун захищає негорюча мінеральна плита, армована спеціальним волокном з наповнювачем.
Гібридний вентилятор VBP + є ідеальним рішенням для підтримки природної вентиляції як в нових, так і реконструйованих будинках.
* При 20 Па
Приточный клапан Аэрэко ЕММ 707
Приточный клапан Аэрэко ЕММ 707
40.00евро
Приточный клапан Аэрэко EHA2 (EAR 201)
Приточный клапан Аэрэко EHA2 (EAR 201)
47.30евро
Стеновое приточное устройство ЕНТ 780
Стеновое приточное устройство ЕНТ 780
55.56евро
Оконный приточный клапан Аэрэко ЕММ 766 (цвет: дуб)
Оконный приточный клапан Аэрэко ЕММ 766 (цвет: ...
42.45евро
Оконный приточный клапан Аэрэко ЕММ 739 (цвет: тик)
Оконный приточный клапан Аэрэко ЕММ 739 (цвет: ...
42.45евро
Приточный клапан Аэрэко EHA2 (EAR 286) цвет: Дуб
Приточный клапан Аэрэко EHA2 (EAR 286) цвет: Дуб
49.67евро
Учасник виставок
Оновлення: 17.01.2016
Зареєстровано: 07.06.2010
Ідентифікатор: 12569
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/aereco
QR-код сторінки компанії Аереко
Посилання для мобільних пристроїв
Аереко на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Братиславська, 6; оф.: 4 Киев, Украина 02156
Метро Чернігівська
керівництво: 1 персона
Популярність компанії
12 позиція в рейтингу сторінок
27 позиція в рейтингу сайтів
Всього переглядів: 12 135

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua