ЕлДом. Виробник металопластикових конструкційЕлДом. Виробник металопластикових конструкцій
Akpenplastik

Akpenplastik

Країна походження брендуТуреччина
Тел.:
+90 212 798 XX XX +90 212 798 34 34
Моб.:
+90 212 798 XX XX +380 44 228 9972
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Akpenplastik

Компанія AKPEN PLASTIK була заснована в 1988 році в Стамбулі. Вибравши в якості основного напрямку діяльності віконно-дверну фурнітуру і аксесуари, компанія Акпен за досить короткий період часу зайняла стабільну позицію в п'ятірці лідерів ринку світлопрозорих конструкцій Туреччини.

Сьогодні AKPEN PLASTIK експортує свою продукцію більш, ніж в 30 країн по всьому світу, просуваючи такі бренди як AKPEN, AKSIS, AKELIT, AKLOCK, AKALM і AKSIN. Компанія має сертифікати якості ISO 9001 і TSE.

На даний момент компанія AKPEN PLASTIK здійснює свою діяльність на виробничому майданчику загальною площею в 7000 м2. При цьому вже сьогодні готується до запуску ще один завод із закритою територією в 8 000 м2.

Завод оснащений сучасним обладнанням і високоякісними автоматичними лініями. Варто окремо відзначити, що компанія Акпен використовує власну лінію для порошкового фарбування металів і співпрацює з багатьма виробниками аксесуарів, надаючи їм послуги з фарбування продукції.

Крім цього компанія AKPEN PLASTIK володіє власним конструкторським бюро, яке забезпечує застосування ноу-хау і найсучасніших технічних рішень в області розробки фурнітури. А також постійно працює над вдосконаленням існуючих систем і створенням нових конструкторських розробок.

Сучасне металообробне обладнання та потужна виробнича база, а також постійний технологічний контроль забезпечують випуск продукції високої якості.

Стратегічною віхою в розвитку компанії став запуск (навесні 2010 року) поворотно-відкидний фурнітури під торговою маркою TTS. Завдяки цьому кроку, перед компанією AKPEN відкривається можливість стати комплексним постачальником і зайняти лідируючу позицію на ринку серед конкурентів!

На сьогоднішній день фурнітура, вироблена під торговою маркою AKPEN, є одним з найбільш перспективних рішень для вітчизняних виробників ПВХ конструкцій. Це пояснюється стабільною якістю продукції, надійністю, а також хорошою репутацією, напрацьованою більш, ніж за 22 роки присутності на ринку.

Постачальники

Бастет Трейд
Київ вул. Будіндустрії, 9а
НАТОЛ
Київ вул. Автозаводська, 18
Профітекс
Київ Автозаводська, 18
Сертифікований партнер

Ще організації в Стамбулі

Оновлення: 09.08.2022
Зареєстровано: 12.06.2007
Ідентифікатор: 4131
Відгуки про компанію
N
Можете прислать прайс на аксессуары
22 лют. 2015 р., 08:38
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
okna.ua/ua/akpen
Центральний офіс
Стамбул, Аднан Кахведжі CD. Koskoop Industrial Estate, Hadimkoy 34555
Популярність компанії
187 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 4 073
Вікна WELARUM за програмою єВідновлення