Alumex

Alumex

Стамбул
Тел.:
+90 549 527 XX XX +90 549 527 99 00
Залишити заявку

Alumex

Завдяки якості послуг, що надаються в алюмінієвому секторі компанія Alumex зуміла зайняти стійку позицію на міжнародному ринку алюмінієвих профілів і комплектуючих.
Наша компанія надає свої послуги як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку, і пропонує своїм клієнтам більше 10.000 видів профілів. Ми постійно стежимо за розвитком технологій і прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів в продукції, надаючи особливого значення якості обслуговування. Ми дбаємо про те, щоб Ваше замовлення було доставлено Вам в повному обсязі і в обумовлені терміни.
Керуючись Стандартом Системи Якості ISO 9001: 2008, ми надаємо особливого значення якості нашої продукції. Контроль якості здійснюється командою професійних і досвідчених співробітників на всіх етапах - від виробництва до відправки продукції клієнту. Принцип нашої компанії - надавати якісні послуги і здійснювати повну передпродажну і постпродажную підтримку наших клієнтів.
Ми продаємо віконні та дверні системи, фасадні системи, офісні перегородки, поручні, системи для засклення балконів, промислові профілі, меблеві профілі, інтер'єрні профілі, виставкові стенди, рекламні профілі, а також виконуємо індивідуальні замовлення наших клієнтів на основі їх проектів.
В результаті маркетингової діяльності, орієнтованої на зовнішній ринок, наша компанія зуміла зайняти впевнену позицію на ринку експорту. Ми експортуємо нашу продукцію в країни Східної і Західної Європи, країни Близького Сходу і Центральної Азії, в Північну Африку.
Наша компанія підтримує якість обробки поверхні алюмінію на вищому рівні, а також здійснює різні механічні обробки профілів.
Гнучка цінова політика та зручна система оплати дозволяють створити максимально зручні умови співпраці.
Шановні клієнти,
Завдяки комплексному підходу і широкому асортименту наша компанія має можливість задовольнити потреби клієнтів в повному обсязі.
Якщо ви шукайте довгострокове і взаємовигідне співробітництво, а також партнерів для спільного перебування рішень для Вашого бізнесу і високий рівень сервісу - ми чекаємо Вас!
З повагою, Alumex.
Оновлення: 30.05.2013
Зареєстровано: 30.05.2013
Ідентифікатор: 18632
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/alumex
Центральний офіс
Стамбул
Esin Group. Жалюзи внутри стеклопакета
окна со скидкой