Aprimatic

Aprimatic

Представництво Aprimatic в Москві

Що ми пропонуємо
На сучасному етапі розвитку суспільства важливість такого поняття як безпека важко переоцінити. Забезпечення безпеки комерційних, промислових і житлових об'єктів - необхідність і міцна основа для успішного ведення бізнесу та недоторканності особи. Тому не дивно, що вимоги, що пред'являються до сучасних систем безпеки, стають дедалі жорсткішими.

Висока надійність і економічність, функціональність і гнучкість, простота в обслуговуванні і сучасний дизайн - це ті мінімальні умови, яким повинні відповідати сучасні системи безпеки. Сьогодні вони не тільки забезпечують безпеку і комфорт, але і підкреслюють статус власника, а також значно підвищують ліквідність об'єктів нерухомості.
За 80 років успішної роботи група компаній URMET накопичила безцінний досвід розробки і створення систем безпеки, гнучко реагуючи на постійно мінливі вимоги своїх клієнтів і створюючи високотехнологічні продукти, які отримали визнання у всьому світі. Це дозволило URMET стати світовим лідером на ринку засобів безпеки, постійно підтверджуючи свій статус бездоганною роботою і постійним рухом вперед.

Системи безпеки з торговою маркою URMET заслужили високу оцінку як фахівців, так і безпосередніх користувачів. Розширена функціональність, простота монтажу та наладки, мінімальні витрати на обслуговування і тривалий термін експлуатації цього обладнання вдалим чином поєднуються з можливістю розширення систем, ергономічністю, стильним дизайном і збалансованим співвідношенням вартості і якості.

Багаторічний досвід виробництва і традиційне якість продукції групи компаній URMET, в поєднанні з новітніми розробками в області електроніки та дизайну, зробили торгову марку URMET одним з провідних брендів на світовому, в тому числі, і російському ринку, де інтереси бренду представляє ЗАТ УРМЕТ ІНТЕРКОМ.
 

URMET - це багаторічні традиції

Aprimatic

Москва
ул. Лесная, 43
Aprimatic
Профіль Компанії
Ознайомитись