Brilliant Торговий дім

Brilliant Торговий дім

Чернівці
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 372 541 717
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 434 2977
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 372 557 357
  • Профіль компанії
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Brilliant Торговий дім

Вікна "Brilliant" - це підтверджене якість і екологічна безпека.
Цей знак якості носять вікна, де вимоги до якості знаходяться на першому місці.
Екстремальна довговічність, високі теплозахисні характеристики, елегантний зовнішній вигляд - все це переваги вікон і дверей системи Brilliant.
Як відомо, в роботі професіоналів другорядних деталей не буває. І добре продумані «дрібниці» визначають властивості цілого, впливаючи на створення чудового продукту.
Ми забезпечуємо високий рівень обслуговування клієнтів, чому сприяє постійне підвищення кваліфікації кадрів, а також плідну співпрацю з постачальниками комплектуючих виробів, для яких якість є основною умовою поставки.
Компетентність, застосування високих технологій, висока якість комплектуючих виробів дозволяють створити впізнаваність продукції нашої фірми і сприяють зміцненню торгової марки "Brilliant".
Постійне поліпшення і зміна технологічного процесу є головною метою вдосконалення функціональних параметрів вікон і дверей.
Ці дії є і завжди будуть найважливішими елементами нашої щоденної роботи.

Завод Brilliant є практично замкнуту систему виробництва металопластикових вікон і дверей з профілю Brilliant. Крім виготовлення готових виробів у нас діє екструзії профілю (3-х і 5-ти камерний, колір: білий, золотий дуб, махагон), пластикових панелей, підвіконь, пластикових і алюмінієвих відливів, плінтусів, цеху з підготовки композиції, ламінування та згинання профілю, також цеху виготовлення склопакетів та декорування скла.
Вся продукція ТМ Brilliant відповідає не тільки вимогам ДСТУ, а також найвищим європейським вимогам по тепло і звукоізоляції.
Безпека і надійність вікон і дверей Brilliant в експлуатації підтверджена сертифікатами якості, санітарно-епідеміологічними та пожежними службами.
Оновлення: 28.01.2014
Зареєстровано: 27.12.2005
Ідентифікатор: 1896
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/brilliant
QR-код сторінки компанії Brilliant Торговий дім
Посилання для мобільних пристроїв
Brilliant Торговий дім на мапі
Центральний офіс
Чернівці, ул. Воробкевича, 5а 58018
Популярність компанії
1164 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 778