Об'єкти компанії «ЧЕПІЛЬ», Альбом Підвіконня
В останні роки традиційні підвіконня з дерева витісняються підвіконнями ПВХ, які мають ряд корисних властивостей і відповідають естетичним і функціональним вимогам сучасності.
Підвіконня повинен протистояти проникненню холоду в приміщення з вулиці і одночасно перешкоджати «відпливу» теплого повітря з приміщення назовні. Завдання підвіконь - регулювати напрямок конвекційних потоків теплого повітря, які повинні підніматися вгору, посилюючи теплу повітряний прошарок біля вікна і прилеглого до нього ділянки стіни. За укосу підвіконня стікає водяний конденсат, що утворюється на стеклах. І, нарешті, пластикове підвіконня - практичне прикраса будинку: тут можна поставити квіткові горщики, сувеніри та інші дрібниці. Справитися з усіма перерахованими вище функціями здатні тільки такі конструкції, про переваги яких ми поговоримо докладніше.
Підвіконня ПВХ робить непомітною різницю між товщиною стіни і віконної коробки, організовуючи перехід від внутрішнього приміщення до зовнішнього простору. Саме такому гармонійному переходу завжди приділяли особливу увагу дизайнери та архітектори. Ці еліменти володіють високими теплоізоляційними властивостями, зберігаючи прийнятну температуру в приміщенні в будь-який час року. Окремо варто відзначити надійність конструкцій. Властивості цього конструкційного елемента такі ж, як і у ПВХ-профілю: висока стійкість до гниття, розкладання матеріалу, абсолютна водонепроникність і низька займистість.
Підвіконня з ПВХ ідеальні в експлуатації. Вони міцні завдяки особливій конструкції ребер жорсткості, здатні довго зберігати відмінний зовнішній вигляд, оскільки покриті спеціальною плівкою. Цей тип покриття забезпечує підвищену стійкість до подряпин, хімічних засобів та інших агресивних впливів. Навіть тривале перебування під ультрафіолетовими променями не змінить колір і якість виробу. При цьому вони не вимагають спеціального догляду, додаткового фарбування і лакування.